يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ,15 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
محورهای مواصلاتی مهرستان به سرباز سال‌هاست در پیچ و خم خاکی اعتبارات، عرصه زندگی را بر مردم این منطقه تنگ‌ کرده و منجر به وقوع تصادفات زیادی شده است.
به گزارش عصرهامون، در حالی یکی از مهم‌ترین شاخص‌های پیشرفت و توسعه یافتگی در هر منطقه وجود شبکه حمل و نقل مطمئن، جاده‌های ایمن و مناسب به منظور دسترسی و ایحاد ارتباط با سایر مراکز مهم اقتصادی است که شهروندان ساکن در مهرستان از عمری که در مسیر محورهای مواصلاتی مهرستان به سرباز و مهرستان به منطقه سرشهران(روستای بختی) صرف کرده اند، گلایه داشته و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.
 
 

برخی از مخاطبین این پایگاه خبری در پی تماسی با خبرنگار ما بیان کردند: نبود راه آسفالت و استاندارد زندگی را بر مردم این منطقه به ویژه رانندگانی که در طی روز در حال تردد در مسیرها هستند، سخت کرده و این درحالی رخ می دهد که تصادفات در محورهای مواصلاتی این خطه درحال تبدیل‌ شدن به یک تراژدی تلخ برای مردم است که روزانه با این صحنه ها مواجه می شوند.
 
 
 
محورهای مواصلاتی مهرستان به سرباز همچنان خاکی و صعب العبور است
نبود راه ارتباطی مناسب در حالی یکی از اساسی ترین مشکلات مردم در این منطقه به شمار می رود که به گفته اهالی تاکنون اقدام مناسب و درخورشانی برای آنان در این خصوص صورت نگرفته و برای شهروندان و روستاییانی که باید برای انجام امورات روزانه خود از این جاده ها گذر کنند مشکلات زیادی به وجود آورده است به طوری که در هنگام وقوع اتفاقات و بحران ها به دلیل راه نامناسب عبور ماشین به شدت در این منطقه با مشکل مواجه می شود.
 
 

در این میان ناگفته نماند که اگر چه خطای انسانی عامل مهمی در وقوع تصادفات است اما کیفیت جاده‌ها و سطح آسفالت خود نقشی دو چندان مهمتر در بروز تصادفات و تلفات ناشی از آن دارد که می طلبد مسئولان همت گمارند و از مشکلات مردم در این خصوص بکاهند.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۲۲۴


ارسال