دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ,25 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
عدم رسیدگی کافی توسط پرسنل به بیمار و همراهان در بیمارستان امام علی(ع) زابل این روزها موضوعی است که بسیاری از شهروندان از وجود آن گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.
به گزارش عصرهامون، عدم رسیدگی کافی به بیماران در بیمارستان امام علی(ع) زابل چند ماهی است که زمینه گلایه مندی و نارضایتی شهروندان را به همراه داشته به گونه ای که بارها برخی از شهروندان در تماس با این پایگاه خبری خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.

به گفته برخی از بیماران، نحوه برخورد پرسنل این مرکز و خدمات دهی آنان همواره یکی از معضلاتی است که بیمار و همراه، با آن دست و پنجه نرم می کنند و این در حالی است که مسئولین باید توجه ویژه ای به بخش خدمات،بهداشت و درمان مردم داشته باشند تا بیمار و همراه وی، جز درد بیماری مشل دیگری را متحمل نشوند.

به گفته برخی دیگر از بیماران، معطلی در بخش های مختلف مشکل دیگری است که رسیدگی به آن همت جدی مسئولان امر را می طلبد به گونه ای که اگر بیمار یا همراهش از ازین روند گلایه کنند با این سخن مواجه می شوند که نیروی کادر و پزشک کم است.

با این تفاسیر اما در حالی مردم از نقاط مختلف شهرستان زابل به مثل هیرمند و زهک و نیمروز برای مداوای درد خود به این بیمارستان مراجعه می کنند که در تمامی موارد بیماران و همراهان آنها از ارائه خدمات پزشکی و درمانی در بزرگترین بیمارستان منطقه سیستان گلایه مند هستند و بر این باورند که پرسنل بیمارستان رفتار شایسته ای با همراهان بیمار ندارند.

از رفتار نامناسب پرسنل با همراه بیمار که گذر کنیم اما چندی پیش مطلبی در پایگاه خبری اوشیدا منتشر شد که در آن آمده بود "باز کردن دریچه هوای یکی از اتاق های نوزادان این بیمارستان باعث شد تا حجم عظیمی از گرد و خاک وارد محل تولد نوزادان شود و بسیاری از کودکان در معرض بیماری های تنفسی قرار گیرند" البته داستان به اینجا ختم نمی شود که این پایگاه خبری صبح امروز از حضور برقکار مرد در محل تولد نوزادان که همان بخش زنان است خبر داده و گفته: در اتاق زایشگاه این بیمارستان یک برقکار مرد در حال تعویض لامپ ها بود که این امر باعث اعتراض برخی از همراهان بیماران شد.

علی ای حال می طلبد مسئولین ذیربط نسبت به رفع مشکلات بیمارستان مذکور اقدامی فوری کرده تا مردم بیش از درد بیماری درد دیگری را متحمل نشوند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۲۹۲


ارسال