يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
کهنسال ترین و یکی از قدیمی ترین درختان گز بوستان نورالشهداء زاهدان توسط افراد ناشناس قطع و در تاریکی شب از بین رفت.
به گزارش عصرهامون، روز گذشته یکی از قدیمی ترین درختان گز بوستان نورالشهداء واقع در بولوار خرمشهر زاهدان در ساعات ابتدایی بامداد و در تاریکی هوا توسط افراد ناشناس قطع و لطمه سختی به فضای سبز این بوستان زده شد.

یکی از خادمین مهدیه شهدای گمنام زاهدان در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: متاسفانه به دلیل برخی اتفاقات پیش آمده میان شهرداری و اداره برق مدتی است که برق این بوستان قطع شده و محوطه در تاریکی کامل به سر می برد.

جلالی افزود: این پارک به دلیل تجهیزات تفریحی خوب و مناسبی که از سوی شهرداری در آنجا نصب شده به یکی از شلوغ ترین پارک های منطقه مبدل شده بود که هر روز خانواده های زیادی به همراه فرزندان شان برای تفریح به این پارک مراجعه می کردند اما پس از قطع برق، در سکوت کامل به سر می برد که گلایه شهروندان را نیز به همراه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: همین تاریکی محیط و قطع برق دلیلی شد تا یکی از قدیمی ترین درختان گز این بوستان در تاریکی شب و ساعات ابتدایی بامداد توسط افراد ناشناس قطع شده و از بین برود که با این اقدام لطمه جدی به محیط سبز بوستان زده شده است.

وی از شهرداری، اداره کل حفاظت از محیط زیست و دستگاه های نظارتی خواست تا نسبت به شناسایی و برخورد با مسببان این تخریب محیط زیستی اقدام جدی انجام دهند.

شایان ذکر است قرار بود در این بوستان نوعی وسیله تفریحی تحت عنوان "زیپ لاین" افتتاح شود که به گفته افراد آگاه این درخت یکی از موانع سد راه ایجاد این وسیله بازی بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۶۱۱


ارسال