دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
علمای اهل سنت زاهدان:
همه در راهپیمایی 22بهمن همه شرکت می کنیم/هیچ کس نمی تواند خدمات نظام به مردم را انکار کند
 
جمعی از علمای اهل سنت زاهدان با اشاره به خدمات نظام و انقلاب به مردم گفتند: همه آحاد مردن در راهپیمایی 22بهمن شرکت خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، با توجه به ایام دهه فجر و فرا رسیدن 22بهمن، جمعی از علمای اهل سنت زاهدان در گفت و گوهایی جدا گانه بر حضور حداکثری در راهپیمایی این روز، تاکید کردند.

یکی از علمای اهل سنت زاهدان در این زمینه گفت: همه مردم اعم از شیعه و سنی وظیفه داریم در راهپیمایی 22بهمن شرکت کنیم.

مولوی یوسف گرگیچ در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: همه آحاد جامعه وظیفه دارند در راستای حمایت از نظام و انقلاب در حماسه های مختلفی از جمله راهپیمایی 22بهمن شرکت کنند.

وی در خصوص خدمات نظام در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تفاوت آن با زمان شاهنشاهی، گفت: نظام خدمات ارزنده ای به همه آحاد جامعه ارائه کرده است، در قبل از پیروزی انقلاب، افراد علاقه مند به فراگیری دروس حوزه های علمیه اهل سنت، اجبارا باید به خارج کشور می رفتند اما امروز حوزه های علمیه در هر شهری از استان وجود دارد.

مولوی گرگیچ بیان کرد: در کشور مهمترین نکته ای که وجود دارد، خدمت به مردم است و مسئولان اگر حرفی را می زنند باید پای آن ایستاده و آن را عملی کنند، مسئولان باید خود را خادم مردم دانسته و به مردم خدمت کنند.

شیعه و سنی در راه پیمایی 22بهمن شرکت خواهند کرد
امام جماعت اهل سنت مسجد حضرت ابراهیم(ع) زاهدان نیز در این زمینه گفت: شیعه و سنی در 22بهمن حضوری باشکوه خود را در راهپیمایی نشان خواهند داد.

مولوی عبدالله شه بخش در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: راهپیمایی 22بهمن از حماسه های سیاسی و بسیار مهم کشور ایران بوده و لازم است همه در راستای نشان دادن حمایتمان از نظام و انقلاب، در راهپیمایی این روز شرکت کنیم.

وی ادامه داد: هیچ کس نمی تواند خدمات نظام و انقلاب را نادیده بگیرد، مبنای نظام و انقلاب در طی 4دهه اخیر توسعه بوده و در حال حاضر در گوشه گوشه کشور می توانیم انواع خدمات و امکانات را مشاهده کنیم.

وی تاکید کرد: در بخش های مختلف به میزان قابل توجهی در کشور توسعه پیدا کرده ایم و توسعه و پیشرفت فعلی کشور مورد قول و تائید علمای اهل سنت می باشد اگر بگوییم به مردم در طی این 4دهه خدمتی ارائه نشده است در حق نظام و انقلاب ظلم کرده ایم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۷۰


ارسال