جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمعی از فعالان فضای مجازی سیستان وبلوچستان ضمن پرداختن به #گام_دوم_انقلاب حادثه تروریستی زاهدان را با هشتگ #انتقام_کور محکوم کرده و خواستار شناسایی و برخورد جدی با عاملان آن شدند.
به گزارش عصرهامون، شامگاه چهارشنبه 24بهمن97، در پی حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، 27 تن از حافظین مرزهای میهن اسلامی شهید و 13 نفر مجروح شدند.

دقایقی بعد از این حادثه تروریستی اما کاربران فعال فضای مجازی سیستان و بلوچستان در صفحات توئیتری خود با انتشار تصاویر و پبام هایی ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی در محور جاده خاش به زاهدان گفتند: دشمنان نظام و انقلاب از اتحاد، صمیمیت و حضور باشکوه و میلیونی مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن خشمگین شدند.

این حضور میلیونی مردم که نشان از همراهی آنان با اهداف و آرمانهای نظام و انقلاب است، شکستی سنگین برای دشمنان این مرز و بوم بود که آنها نیز با انجام چنین اقدام مذبوحانه و بزدلانه ای سعی در تلخ کردن کام مردم در چهلمین سال شکوفایی انقلاب داشتند.

بخشی از تصاویر صفحات توئیتری مربوط به محکوم کردن حادثه تروریستی جاده خاش_ زاهدان با #گام_دوم_انقلاب و #انتقام_کور در ذیل منتشر شد.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۸۰۸


ارسال