دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ,27 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
قلع و قمع درختان زاهدان در آستانه روز درختکاری!
 
در آستانه فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری تعدادی از درختان خیابان چمران زاهدان قلع و قمع شد.
به گزارش عصرهامون، در حالی در آستانه هفته منابع طبیعی و اولین روز از این هفته قرار داریم که صبح امروز در اقدامی تعجب برانگیز تعدادی از درختان واقع در تقاطع خیابان چمران و مطهری زاهدان از سوی مخابرات استان قطع شد.

به گفته اهالی قطع این درختان درحالی است که بریدن برخی از شاخ و برگ های آنان مشکل را حل می کرد.

 هفته ای که در آن باید نهال برای توسعه فضای سبز و طبیعت در زمین کاشته شود اما متاسفانه همزمان با فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری تعدادی از درختان قطع شده است.

ناگفته نماند که بی توجهی به فضای سبز سبب می شود تا هراز چند گاهی با وزش اندک باد یا بارانی شاهد قطع درختان باشیم، شاید قرار است به جای چندین درخت سرسبز و زیبا، جاده ای صاف برای تردد ساخته شود.

 
در پی تماس خبرنگار اجتماعی عصرهامون با محمد امیر براهویی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زاهدان، وی اظهار کرد: قطع هر گونه درخت توسط هر ارگان و سازمانی تخلف محسوب می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای شهرداری برای بازدید به محل فوق اعزام خواهند شد، افزود: در صورت مشاهده چنین اقدامی قطعا دستگاه مربوطه به نیروی قضائی معرفی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که جمعی از نیروهای شهرداری در کنار پرسنل مخابرات در این قطع و قمع حضور داشتند، گفت: تمامی نیروهای شهرداری هم اکنون در حال کاشت 8 هزار اصله نهال دربزرگترین پارک زاهدان "ولایت" واقع در خیابان جمهوری هستند.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۵۴۸


ارسال