پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ,23 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اصحاب مسجد باید در عرصه جنگ و جبهه فرهنگی عزمی راسخ داشته باشند و در جبهه حق بر علیه باطل هیچگونه تردیدی نداشته باشند.
به گزارش عصرهامون، به مناسبت سالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام هادی علیه السلام، مراسم دیدار ائمه جماعات مساجد و مسئولین شورای هیئات مذهبی با حجت الاسلام مصطفی محامی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام مصطفی محامی با عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام هادی(ع) اظهار کرد: ائمه جماعات، هیات امنای مساجد و هیات مذهبی، خادمان قرآن و  خادمان مساجد این توفیق را دارند که در کار بسیار مهم و مقدس دینی مشغول هستند و در مکان مهم مسجد فعالیت می کنند چراکه خدمت در این جایگاه بسیار با ارزش است.

وی افزود: دستاندرکاران مساجد باید همواره به گونه ای عمل کنند که تاثیر مثبتی در جامعه  داشته باشند چراکه در واقع مساجد پایگاه های فعالیت های دینی و مدیریتی در جامعه اسلامی هستند.

امام جمعه زاهدان با تاکید بر اینکه استواری و محکم بودن در کارها و فعالیتها، بر همگان لازم است، گفت: نمونه ای از این ایستادگی ها را در انقلاب اسلامی ایران می توانیم ببینیم به عنوان مثال اینکه امام خمینی رحمت الله علیه در همه جریانات انقلاب مثل کوه ایستاد و تکان نخورد نشان از اعتقادات و ایمان راسخشان بود.

وی ادامه داد: در همین راستا اصحاب مسجد باید در عرصه جنگ و جبهه فرهنگی عزمی راسخ داشته باشند و در تلاش و جهاد اکبرشان در جبهه الهی هیچگونه تردیدی نداشته باشند.

حجت الاسلام محامی با اشاره به اینکه ما در جبهه ایی حرکت می کنیم که در سلسله حرکت انبیاء و اولیا است، خاطرنشان کرد: عاقبت حرکت در این جبهه الهی آن رسیدن به دوران ظهور و پیروزی اسلام بر همه ادیان در عالم است.

وی با تاکید بر اینکه یک مسلمان نباید در هیچ کاری مایوس و مغرور شود، یادآور شد: ما باید در جبهه فرهنگی تلاش کنیم و هیچ گاه نباید در سختی ها مایوس و در پیروزی ها مغرور شویم  چراکه یاری از ناحیه خداوند است.

گفتنی است این نخستین دیدار ائمه جماعات مساجد، مسئولین شورای هیئات مذهبی، مداحان اهل بیت علیه السلام و شعرای آئینی با حجت الاسلام محامی پس از انتصاب ایشان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۸۱
مرجع : عصرهامون


ارسال