دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
در دیدار با سردار مارانی عنوان شد؛
هر ایرانی یک پاسدار انقلابی/ملت و دولت حامی سپاه هستند/تمامی ملت ها به خوبی میدانند آمریکا حامی تروریست جهانی است
 
فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولین، معلمان و سران طوایف سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور، حمایتشان از سپاه پاسدارن را اعلام کردند.
به گزارش عصرهامون، به مناسبت میلاد با برکت امام حسین(ع) و روز پاسدار جمعی از فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولین، معلمان و سران طوایف سیستان و بلوچستان با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور دیدار کرده و ضمن اعلام حمایت از این ارگان انقلابی، آمریکا را دشمن شماره یک ملت ایران دانستند.

سپاه و بسیج تا ابد پشت ملت ایران و انقلاب ایستاده است
در این دیدار سردار محمد مارانی با تبریک این روز خدمت محضر ملت شریف ایران و تمامی مسلمین جهان، اظهار کرد: همه ما بسیجی و پاسدار انقلاب هستیم و همواره با قدرت پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده ایم.

وی افزود: وحدت و همدلی اقشار مختلف ملت ایران در سیستان و بلوچستان و دیگر استان های ایران اسلامی قابل قبول بوده و امیدوارییم روز به روز بر این وحدت و یک دلی افزوده شود، این دوستی و همدلی ملت شریف ایران اسلامی قابل تقدیر است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور با تاکید بر اینکه مردم این استان فارغ از هر لباس، قومیت و مذهبی یک دل و همگام برای حمایت از انقلاب تلاش می کنند، بیان کرد: بسیاری از جوانان و نوجوانان امروز کشور دوران دفاع مقدس و انقلاب را به یاد نداشته و آن زمان را درک نکرده اند و این وظیفه شما نخبگان، مسئولین و سران طوایف است تا با معرفی آن دوران به جوانان کشور کمک کنید تا در کنار تحصیل علم از فرهنگ غنی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  نیز بهره مند شوند.

وی ادامه داد: دشمنان همواره مشغول نقشه چینی و انجام اقدامات خصمانه هستند و میبینیم که سپاه را در جمع گروه های تروریستی قرار می دهد اما اعتبار سپاه در کشور و منطقه را نمی داند، بی شک این اقدامات خالصانه بسیج و سپاه در ایران و منطقه موجب می شود تا اقدامات دشمنان نه تنها به این ارگان انقلابی ضربه ای وارد نکند بلکه اعتبار سپاه بیش از پیش در میان مردم ایران و جهان به خصوص نسل جوان افزایش پیدا کند.

ملت های جهان می دانند چه کسی حامی تروریست و تروریست پرور است
سردار مارانی گفت: این واقعیتی است که نمی توان آن را انکار کرد، اصلا شب تا صبح این افراد بیاییند و بگویند که سپاه تروریست است، دنیا که می داند چه کسی داعش را خلق کرده چه دولتی القاعده را به وجود آورده است و چه کسانی پشت حمایت از تمامی اقدامات تروریستی در جهان هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم چشمشان باز است و جامعه ها و کشورها بیدار هستند و میبینند چه خبر است این اسلام گرایی و اسلام خواهی که در جامعه غرب اتفاق می افتد ناشی از همین اقدامات خوب انقلاب اسلامی است که موجب بیدارلی ملت ها گشته دشمنان را به هراس انداخته است حرکت های اسلامی که امروزه در عراق، یمن، سوریه، لبنان، فلسطین و کشورهای افریقایی، آمریکایی و اروپایی مشاهده می کنیم به برکت همین انقلاب اسلامی و تفکر ناب آن شکل گرفته اند.

همه ملت ایران سپاهی هستند
سلطانعلی میر نیز در این دیدار با گرامیداشت میلاد با برکت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد:  امروز به نیابت از بیش از 27هزار دانشجو، استاد و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از سپاه قدردانیم بی تردید تمامی شکست هایی که در این چهل سال متوجه دشمنان ما شده و نقشه های آنان را نقش بر آب کرده نتیجه فعالیت شبانه روزی و خالصانه شما سبز پوشان انقلاب اسلامی است.

وی افزود: نقش سپاه در ایران اسلامی غیرقابل انکار است، به همین دلیل نیز امروز می بینیم دشمنان نمی توانند این عظمت و بزرگی را تحمل کنند اما باید بدانند تمامی سخنان آنان و راهبردهایی که در این چهار دهه داشته و خواهند داشت راه به جایی نخواهد برد و بی شک جایگاه و نقش عزیزان پاسدار که جز خدا به هیچ چیزی فکر نمی‌کنند را در منطقه و کشور افزایش خواهد داد و مثال همان ضرب المثلی است که گر خدا خواهد عدو شود سبب خیر، و سخنان ترامپ دیوانه و دولت فاسد آمریکا تنها بر محبوبیت این ارگان انقلابی خواهد افزود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه امروز همه ایران یک صدا خود را سپاهی می‌دانند، گفت: امروز همه مردم ایران یک صدا فریاد من سپاهیم سرداده و شبکه های اجتماعی پر شده است از جوانان و نوجوانانی که با انتشار تصاویری از لباس های سبز و مقدس سپاه خود را پاسدار انقلاب می دانند و این همان دلیل روشن فهم و بصیرت بالای این مردم است که چشم دشمنان را کور کرده است.

همه نیروهای نظامی و انتظامی کشور حامی سپاه هستند
سردار محمد قنبری هم در این دیدار با تبریک روز پاسدار و میلاد با سعادت سیدالشهدا(ص)، اظهار کرد: امروز روزی است که حقانیت سپاه را به نمایش گذاشته و پوزه دشمنان به خاک مالیده شده که در چنین روزی در اقدامی خصمانه این ارگان مقدس را در جمع گروه های تروریستی جای دادند که نشان دهنده این حقیقت است که سپاه پاسداران چقدر برای ایران اسلامی مهم است و آن جمله تاریخی امام راحل که فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود امروز تحقق پیدا کرده است.

وی ادامه داد: دشمنان با این اقدام بی خردانه خود نشان دادند که چه قدر با ملت ایران دشمنی دارند.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه امروزه افتخار هر ایرانی سپاه پاسداران است، بیان کرد: همه ما و همه کسانی که به انقلاب اسلامی خدمت می کنند و قدمی در این راه بر میدارند افتخار می کنند که کلمه پاسدار انقلاب به آنان خطاب شود و افتخار ماست که در خدمت سپاه به این ملت و انقلاب خدمت کنند.

دولت حامی سپاه پاسداران است
محمد هادی مرعشی نیز در این مراسم با گرامی داشت روز پاسدار، گفت: همه ما نیروهای دولتی افتخار می کنیم که در کنار سپاه بوده و برای رسیدن به هدفی مشترک قدم بر می داریم.
وی افزود: اقدامات سپاه در سیستان و بلوچستان و دیگر نقاط ایران موجب شده تا در امنیت کامل بتوانیم زندگی کنیم.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان با ابلاغ سلام وزیر کشور و استاندار استان به سردار مارانی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور، خاطرنشان کرد: این بزرگترین افتخار ماست که بتوانیم در کنار پاسداران انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم و به دشمنان بگوییم که با چنین اقداماتی نمی توانند سپاه را از دل مردم خارج کنند.

اقدام دولت آمریکا بر محبوبیت سپاه افزود
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان هم با تاکید بر اینکه دولت آمریکا با این اقدام خود را نابود کرد، گفت: ترامپ حتی به گزارشات موسسات و ارگان های امنیتی خود نیز توجه نمی کند و شناختشان حتی از موسسات پژوهشی خودشان نیز اندک است.

وی افزود: سران دولت آمریکا هیچ شناختی از ایران نداشته و همین اقدام کورکورانه آنان نشان داد که هیچ چیزی از کشورمان نمی دانند و تنها خودشان را تخریب کردند و بی شک این عنایتی بود که خدا به ما داشت و موجب همبستگی بیشتر مردم، دولت و سپاه شد.

علی زینی وند تصریح کرد: اقدامات سپاه در سیل اخیر موجب شده تا بیش از پیش این ارگان انقلابی در میان مردم محبوب شود و این اقدام دولت آمریکا نیز بیش از پیش بر محبوبیت سپاه خواهد افزود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۰۵


ارسال