دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
حمایت قاطع مسئولین سیستان و بلوچستان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛
اقدام امریکا سپاه را در جامعه محبوب تر کرد/ ترامپ به دنبال خوش خدمتی به نتانیاهو است
 
مسئولین سیستان و بلوچستان با حمایت قاطع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، تاکید کردند که این اقدام امریکا سپاه را در جامعه محبوب تر کرد.
به گزارش عصرهامون، اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی موجب به راه اندازی موجی در کشور با نام من سپاهی هستم شد و شخصیت های سیاسی، مذهبی و اجتماعی کشور در واکنش به این اقدام نابخردانه آمریکا، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران حمایت کردند.

اقدام امریکا سپاه را در جامعه محبوب تر کرد
در همین رابطه نبی بخش داودی در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار کرد: آمریکا با توجه به توانمندی که کشور و نیروهای مسلح و خصوصا سپاه دارد نمی تواند نگرانی وعصبانیت خود را کنترل کند و با اقدامات وقیحانه و زشت خود می خواهد به نوعی عقده گشایی کند.
 
فرماندار ایرانشهر ادامه داد: امروز در یکی از مهمترین آزمایشات قرن، به زیبایی ارتش، سپاه و همه نیروهای مسلح با کمک مردم بدون آنکه دست به سوی کسی دراز کنند سیل ویرانگر را مدیریت کرده وهمه اینها باعث عصبانیت امریکایی ها شده است.
 
وی بیان کرد: برکسی پوشیده نیست که هزینه های انتخاباتی روسای جمهور امریکا را یهودیان تامین می کنند و ترامپ با اقدام وقیحانه تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نوعی خوش خدمتی به اسرائیلی ها می کند و طبعا با همچین اقداماتی باعث می شود که بخشی از هزینه های تبلیغاتی آینده خود را از یهودیان بگیرد.
 
داودی تصریح کرد: امریکایی ها باید بدانند با این اقدام نسنجیده و وقیحانه ، سپاه محبوب تر خواهد شد و اگر در داخل کشور بحثی هم وجود داشته باشد هیچگاه در مقابل دشمن اجازه نخواهند داد که به مهمترین ارکان نظام تعرض و بی ادبی شود و به این خاطر به قطعیت می گوییم که سپاه محبوب تر خواهد شد و انسجام و همراهی گروهها و احزاب در مقابل دشمنان محکم تر و قوی تر از قبل خواهد بود و رشد و بالندگی از آن  ایران اسلامی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن چشم دیدن وحدت و همدلی وهمراهی مردم را ندارد و هرگاه که خوشش نیاید دست به توطئه ای می زند تا وحدت مردم را تحت شعاع قرار دهد و درحال حاضر نیز اتحاد نیروهای مسلح و مردم، سران امریکایی را عصبانی کرده تا دست به چنین اقدامات حقیرانه ای بزنند.

وی با اشاره به اقدام متقابل ایران و تروریست خواندن ارتش امریکا تاکید کرد: طبیعی است که ایران اسلامی به عنوان یک کشور مستقل با آن همه شهید که در راه استقلال داده از فرهنگ و کیان خود دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد به این سادگی به اصول و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خدشه ای وارد شود.

گنجاندن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی آمریکا، اقدامی غیرقانونی است
مجتبی شجاعی در گفتگو با صدای بلوچ اظهار کرد:تحریم سپاه پاسداران و اقدام آمریکاییها در گنجاندن نام این نهاد مقدس در لیست گروه های تروریستی،‌در عین مضحک بودن، اقدامی غیرقانونی است.

فرماندار دلگان ادامه داد: این اقدام سران استکبار بدعتی خطرناک در قواعد بین المللی است چرا که یک نهاد حکومتی را به تروریسم متهم کردن بی سابقه است.

این مسئول بیان کرد: این تنها یکی از صدها مصادیق روشن و بارز خباثت آمریکایی ها است. شجاعی گفت: آمریکایی ها در این اقدام از پیش باخته، امیدوارند از نفوذ و قدرت منطقه ای ایران و سپاه پاسداران بکاهند، فشار اقتصادی را افزایش دهند و به وحدت داخلی خدشه وارد کنند که به امید خدا در تمام پیش فرض های باطل از پیش شکست خورده اند.

وی افزود: سپاه پاسداران قدرتمندتر از همیشه با حمایت و اقبال عمومی و ملی مردم و با پشتوانه ایمان و اعتقادات به راه ارزشمند خود ادامه می دهد.

فرماندار دلگان عنوان کرد: بیان این موضوع از جانب آمریکاییها، همزمان با سیل اخیر در کشور و ممانعت آمریکاییها از ارسال برخی کمکهای امدادی و دارویی و نقدی به کشور و تشدید تحریمها در ماههای گذشته و بدعهدی های آمریکاییها، گوشه ای از اقدامات خصمانه شیطانی امریکاییهاست.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که آمریکاییها غافل از همبستگی و وحدت گروههای مختلف و ارگانها و قوا و نهادهای کشورمان هستند.

تاثیر گذاری سپاه در دنیا خار چشم استکبار جهانی
رحمدل بامری به مناسبت ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: دشمنان خیال گوشه گیر کردن سپاه را به گور خواهند برد و این هدف شان نه تنها اجرایی نمی شود بلکه وحشت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به جنایات نظام آمریکایی افزود: دولت آمریکا امروز به عنوان یک دولت جنایتکار در سطح جهان شناخته می‌شود که خون‌ریزی و کودک کشی از اعمال آنان است، آمریکا خود یک کشور خون ریز و استعمارگر و حامی تروریست است و نمی تواند چهره واقعی خود را پنهان کند.

سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: اقدامات آمریکا یک اقدام غیر انسانی و ضد بشریت است چرا که در طول تاریخ مسبب اصلی وجود گروهک های القاعده، داعش و گروهک‌‌های تکفیری، آمریکاست و می‌توان گفت خود آنها تروریست می باشند.

وی با اشاره به هجوم روانی دشمن به سپاه تاکید کرد: در چنین شرایطی که دشمن بخواهد سپاه را محدود کند دیگر ارتش و نیروهای امنیتی امریکا در منطقه غرب آسیا از آرامش امروز برخوردار نخواهند بود.

وی با بیان اینکه اگر امریکایی ها دست به چنین حماقتی بزنند مطرح کرد: امنیت ملی ما را به مخاطره بیندازند، مطابق سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامات مقابله به مثل را عملیاتی و نیروهای آمریکایی را تروریست خواهیم خواند.

بامری با اشاره به اینکه آمریکا ۴۰ سال است که این اقدامات را انجام می‌دهد مطرح کرد: ملت ما با قدرت ایستاده است و از نیروهای سپاه مقتدرانه حمایت می‌کند، سپاه پاسداران در پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن افتخارات فراوانی را آفرید که در صفحه های تاریخ زرین انقلاب شکوهمند اسلامی می درخشد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: پاسداران غیور پرچم پر افتخار لا اله الا الله رابر فراز میهن عزیزمان به اهتزاز در آورده و با ایثار خود شرافت انسانی و کرامت والای این ملت بزرگ را بیمه کرده اند. 

سپاه، سدی مستحکم در برابر آمال آمریکا
عبدالغفور ایرانژاد در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه امروز برای همه روشن شده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرزند این ملت و انقلاب است اظهار کرد: جایگاه سپاه به عنوان خادم ملت ایران برای همگان عیان شده است، امروز وحدت در جمهوری اسلامی در بهترین شرایط قرار دارد و با انسجام بهتر تحت فرامین رهبری و حرکت در مسیر انقلاب ملت ایران پایدارتر از همیشه به پیش خواهد رفت.

وی افزود: کینه‌توزی بی‌پایان نسبت به ایران و ایرانی خدشه‌ای بر اقتدار، عظمت و مشروعیت اخلاقی و بین‌المللی تاریخی‌ترین ملت و کشور جهان وارد نخواهد کرد.

به گفته نماینده مردم چابهار؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هویت انقلاب و بازوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها است.

وی با اشاره به اینکه سپاه ضامن امنیت و اقتدار مسلمانان جهان و سپر محکمی در مقابل زیاده خواهی و زورگوئی مستکبران جهانی است بیان کرد: شکست‌های پی در پی ابر قدرت پوشالی و در حال احتضار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن قدر برایشان سنگین بود که خلاف تمام قواعد بین المللی نیروی رسمی نظامی یک کشور را تروریست نامیده اند.

ایرانژاد ادامه داد: سپاه موجب تضعیف و شکست استکبار در منطقه شده و طبیعی است دشمن به کینه توزی با این نیروهای ارزشی و انقلابی بپردازد.

وی گفت: نیروهای سپاه با حضور مخلصانه و بی ادعا در عرصه اقتصادی و اجتماعی باعث رشد و توسعه کشور در سطح بین المللی شدند.

نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت هایی که سپاه در مقابله با زیاده خواهی و ظلم استکبار و رژیم منحوس صهیونیستی بدست آورده، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران امروز با استفاده از ظرفیت های قدرتمندی که در اختیار دارد توانسته بعنوان الگوی مردم آزادی خواه مسلمان باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۰۸


ارسال