دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ,21 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸
در نشست سران طوایف استان با فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
سپاه ستون فقرات و قلب تپنده انقلاب اسلامی است/ملت ایران تا پای جان حامی فرزندان خود هستند
 
سران طوایف و علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده سپاه سلمان استان با اعلام حمایت از این نهاد انقلابی تاکید کردند که ملت ایران تا پای جان حامی فرزندان خود هستند.
به گزارش عصرهامون، سران طوایف و علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده سپاه سلمان استان با اعلام اعتراض به اقدام خصمانه آمریکا نسبت به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه های تروریستی و اعلام حمایت مردم، علما و سران طوایف منطقه از سپاه، این اقدام دولت آمریکا را خارج از موازین بین المللی دانستند.
 


دولت ترامپ بزرگترین اشتباه تاریخ امریکا را مرتکب شد
 در این دیدار یکی از جانبازان دفاع مقدس با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دولت ترامپ از زمان آغاز به کار اشتباهات بسیاری مرتکب شده که سه اشتباه استراتژیک آن مهمتر از بقیه بود و موجب شد تا همگان به عدم تعادل روانی رئیس جمهور امریکا پی ببرند.
 
وی افزود: اولین اشتباه استراتژیک وی همان انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس بود و دومین اشتباه نیز الحاق بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی بود اما بزرگترین اشتباه ترام همان قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی می باشد که موجب خشم ملت ایران و جهان شده است.

کدالی با تاکید بر اینکه دنیا به خوبی می داند چه کسی تروریست بوده و چه کسی دشمن تروریست هاست، آمریکا خود به وجود آورنده داعش و بسیاری از گروه های تروریستی جهان بوده و حتی به صورت مستقیم نیز دست به اقدامات ضد بشری و تروریستی بسیاری زده اما سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از آغازین روزهای تاسیس تاکنون همواره در برابر گروه های تروریستی قدعلم کرده و مردانه جنگیده است.

وی ادامه داد: صرفا یک شخص دیوانه نمی تواند نام پر آوازه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی را لکه دار کند چرا که ملت های جهان به خوبی این ارگان مردمی و انقلابی را می شناسند و می دانند چه خدماتی برای کشور ایران و منطقه داشته است.
 


 همه مردم ایران خود را سپاهی می دانند
سر طایفه کرد نیز با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همه مردم ایران و جهان این اقدام آمریکا را محکوم می کنند، خدمات صادقانه سپاه برای مردم کاملا مشخص بوده و این ارگان انقلابی در قلب مردم جایگاه خاصی برای خود پیدا کرده است.
 
وی افزود: آمریکایی ها از سپاه هراس دارند و به همین دلیل نیز دست به چنین اقدامی زده اند، آنان می دانند سپاه در منطقه به عنوان نیرویی مردمی دارای جایگاه ویژه ای است و سد محکمی در برابر زیاده خواهی آنان می باشد.
 
کرد تمین با تاکید بر اینکه همه ملت ایران سپاهی هستند، گفت: سپاه تنها یک ارگان نظامی نیست بلکه سپاه یعنی تمام ملت ایران، هر ایرانی یک سپاهی است و این را در روزهای اخیر به خوبی مشاهده کردیم که مردم ایران با سردادن فریاد من یک سپاهی هستم چه پاسخ دندان شکنی به آمریکا دادند.
 


 سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی همواره حامی ملت های مظلوم است
مولوی عبدالستار حسین زهی نیز با اعلام حمایت و هم بستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، گفت، ملت شریف ایران رهبری فرزانه، مدیر، عادل و با تدبیری دارند که با رهبری بی نظیر خود در این سال های انقلاب به خوبی کشور را از مشکلات عبور داده است و بی شک تا ابد نیز با رهبری ایشان از مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی افرود: این ملت با چنین تهدید ها و تهمت هایی از پا ننشسته و تسلیم نخواهند شد، مردم ایران تا پای جان از از سپاه حمایت کرده و همان گونه که از ابتدای انقلاب حامی این نظام مقدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند تا ابد از این یاورشان حمایت خواهند کرد.
 
امام جمعه اهل سنت خاش با تاکید بر اینکه، تمامی گروه های تروریستی جهان زاده استکبار جهانی هستند خاطرنشان کرد: شیطان بزرگ نام مقدس ترین نیروی نظامی جهان را در کنار فرزندان تروریست خود آورده و این بزرگ ترین اشتباه آنان است چرا که همه جهان این ارگان مردمی را می شناسند اینک همه ملت های آزاده آمریکا را دشمن خود می دانند چرا که سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی همواره حامی آنان بوده است.
 
وی ادامه داد: تمامی ملت ایران سپاهی بوده و از جان و دل سپاه را دوست دارند.
 


 حمایت مردم از سپاه موجب نابودی نقشه دشمنان شد
سردار امان الله گشتاسبی نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت بی نظیر مردم ایران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همواره هر جا نیاز به حمایت و حضور این مردم بوده آنان با جان و دل لبیک گفته و به حمایت از انقلابشان به پا خواسته اند و اینک نیز در حمایت از فرزندان انقلاب به دشمنان ایران اسلامی پاسخی دندان شکن داده اند.
 
وی افزود: دفاع منطقی و با استدلال شما سران طوایف از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که هیچ گاه دشمن موفق نخواهد شد تا فرزندان انقلاب را از دل مردم خارج کند.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه این اقدام ترامپ هم راهی گورستان خواهد شد، آنچه تاکنون موجب موفقیت انقلاب اسلامی ایران شده است همین وحدت و حمایت بی نظیر شما ملت از انقلابتان و یک رنگی نیروهای مسلح کشور است.

وی تصریح کرد: سپاه از اولین روزهای سیل در کشور وارد عمل شده و به مردم نیازمند کمک کرده است که این خود نشان دهنده مردمی بودن این ارگان انقلابی است.
 
سردار گشتاسبی با دعوت از همه مردم استان برای کمک به سیل زدگان، گفت: امروز باید همچون دوران دفاع مقدس همه ملت به پا خواسته و از مردم سیل زده حمایت کنند، از شما مردم خوب اسلان سیستان و بلوچستان نیز درخواست داریم تا همچون همیشه برای حمایت از هموطنان خود پیش قدم شوید.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۸۲


ارسال