شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
اعلام مسیرها و محدودیت های ترافیکی 22 بهمن در پایتخت وحدت کشور
 
مسیرها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن ماه در سیستان وبلوچستان اعلام شد.
به گزارش عصرهامون، مسیرها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی22 بهمن ماه در  شهرهای استان سیستان وبلوچستان اعلام شد.
 
زاهدان
 
 علی نام درست، رئیس پلیس راهور سیستان و بلوچستان صبح امروز به اصحاب رسانه گفت: فردا همزمان با راهپیمایی 22 بهمن ماه در سراسر کشور در زاهدان نیز از ساعت ۹ صبح امت حزب ا... از میدان آزادی تا میدان کارگر راهپیمایی می‌کنند، در این راستا پارک وسایل نقلیه از ساعت ۳ بامداد روز بیست و دوم بهمن ماه تا پایان مراسم در طول مسیر راهپیمایی ممنوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری راهپیمایی از تردد وسایل نقلیه در مسیر‌های منتهی به مراسم جلوگیری به عمل می آید، افزود: تردد وسایل نقلیه در بلوار شهید مطهری از تقاطع لشگر به سمت میدان آزادی، میدان پاسداران به سمت تقاطع مطهری و پاسداران، تقاطع مطهری و پاسداران به سمت میدان آزادی، میدان امام علی (ع) به سمت میدان آزادی، میدان شهداء به سمت میدان آزادی، تقاطع مصطفی و طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع سعدی طالقانی به سمت خیابان آزادی، تقاطع رود طالقانی به سمت خیابان آزادی، خیابان امام تقاطع کفعمی به سمت خیابان آزادی،  میدان کارگر به سمت خیابان آزادی و کلیه فرعی‌های منشعب به خیابان آزادی ممنوع خواهد بود.
 
ایرانشهر

ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر بیان کرد: ملت ایران توانستند با موفقیت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند و ۲۲بهمن امسال مصادف با چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی می باشد.

وی افزود: به ملت ایران در دو ماه اخیر حوادث عجیب و سهمگینی از سوی دشمنان تحمیل شد مردم کشور مشخص کردند که دشمنی دولت های سلطه گر که در راس آن ها آمریکا می باشد نمی پذیرند و پاسخ کوبنده به آنان خواهند داد.

وی تصریح کرد: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و ملت ایران تاکنون پا عزت کشور خود استاده اند و به دشمنان  نشان داده اند که انقلاب و نظام مردمی است.

این مقام مسئول با بیان این که  ملت ایران دارای بینش سیاسی بالایی هستند، خاطر نشان کرد: من به عنوان فرماندار شهرستان از مردم ولایت مدار ایرانشهر می خواهم که با انگیزه و حضور پرشور نسبت به سال های گذشته در این راهپیمایی۲۲بهمن که فجر سلیمانی نامیده شده است، شرکت کنند.

وی ادامه داد: مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن روز سه شنبه ساعت ۸و 30 دقیقه از مقابل فرمانداری تا مسجد جامع آل رسول(ص) این شهرستان ادامه دارد.
 
سراوان

شهسوار نصرتی، معاون سیاسی فرماندار سراوان در گفت و گو با خبرنگار شستون بیان کرد: طبق روال سال های گذشته و با توجه به اینکه مسیر راهپیمایی از میدان شهدای گمنام شهرستان آغاز و تا استادیوم ورزشی شهید حسین بر ادامه دارد، مسیرهای اطراف مراسم بسته خواهد بود.

 وی افزود: خیایان  نبوت، تقاطع آزادی_ انقلاب، خیابان امام خمینی (ره) و تقاطع انقلاب_ ولی عصر از ابتدای صبح  تا پایان مراسم راهیپمایی مسدود خواهد بود.

معاون سیاسی فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: با تمام تبلیغات دشمن برای ایجاد دلسردی و انشقاق ملت از نظام، اما مشاهدات نشان می دهد که ملت شریف و فهیم ایران اسلامی با حضور به موقع و پرشور و با بصیرت، دست رد به سینه دشمن زده اند.

نصرتی خاطر نشان کرد: با توجه به همزمانی چهلیمن روز از شهادت سردار دلها با یوم الله 22 بهمن یقینا مردم در این مراسم  پر شور تر از سال های قبل شرکت خواهند کرد.

 وی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی در راهپیمایی 22 بهمن موثر خواهد بود، تصریح کرد: آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی قصد داشت به نظام و انقلاب ضربه وارد کند اما خون پاک این شهید موجب همبستگی میان آحاد مختلف مردم شد که هیچ عامل و ابزاری نتوانست مانع از این وحدت و اتحاد ملت شود.
 
دلگان
 
مجتبی شجاعی، فرماندار شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ گفت: کلیه های مسیرهای منتهی به شروع و پایان راهپیمایی در شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان و در شهر چگردک مرکز بخش جلگه هنگام برگزاری مراسم مسدود است.

وی افزود: به این ترتیب از میدان امام علی (ع) تا میدان امام حسین(ع) در شهر گلمورتی و از میدان امام حسین (ع) تا پارک شهدای شهر چگردک بخش جلگه تا پایان مراسم راهیپمایی مسدود خواهد بود.

فرماندار شهرستان دلگان بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی در هنگام برگزاری راهپیمایی و با توجه به مسدود شدن مسیرهای منتهی به راهپیمایی، مسیر جایگزین مشخص کرده است.

شجاعی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان باشکوه تر از سال های گذشته در راهپیمایی سالروز 22 بهمن حضور خواهند داشت.
 
چابهار

رحمدل بامری؛ فرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: ۲۲ بهمن، روز وحدت، همدلی و همراهی ملت مسلمان ایران در کنار یکدیگر است و در این روز که روز تجدید عهد دوباره مردم انقلابی ایران با امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است.

وی روز ۲۲ بهمن را روز تولی و تبری دانست و گفت: ما با حضور حماسی، آگاهانه، انقلابی، پرشور و گسترده خود در صفوفی متحد و یکپارچه با بانگ رسای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" در راهپیمایی مردمی یوم الله ۲۲ بهمن، وحدت و اقتدار ملی خود را به نمایش گذاشته مشت محکمی بر دهان مستکبرین جهانی می کوبیم.

بامری با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: ساعت ۹ صبح فردا راهپیمایی مردم شریف چابهار از مقابل بانک تجارت مرکزی واقع در خیابان امام خمینی (ره) چابهار آغاز و تا میدان شهدای تاسوعای حسینی خاتمه خواهد یافت.

وی با دعوت همگانی مردم برای حضور در این راهپیمایی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی چابهار از صبح فردا در تقاطع خیابان بلوچستان در بلوار امام خمینی (ره) تا درمانگاه سیدالشهداء اجرا خواهد شد.
 
کنارک

حمیدالدین یوسفی؛ فرماندار شهرستان کنارک در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن کنارک ساعت 8 و 30 دقیقه صبح فردا از میدان بسیج آغاز و تا خیابان ساحلی ادامه پیدا می کند.

یوسفی افزود: محدودیت ترافیکی در این محدوده از صبح فردا دایر می باشد و خودروها اجازه عبور در این مسیر را نخواهند داشت.

وی ادامه داد: راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بخش زرآباد فردا ساعت 9 صبح از مسجد جامع تا میدان کوثر شهر زرآباد می شود.
 
زابل

غلامرضا گنجی، فرماندار زابل در گفت و گو با خبرنگارا وشیدا گفت: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در زابل از می آن پیامبر اعظم (ص) آغاز خواهد شد و تا چهار راه شهدا ادامه می یابد.

وی افزود: همچنین این راهپیمایی از راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح پس از تجمع مردم ولایت مدار زابل آغاز می شود.

فرماندار زابل با اشاره به اهمیت ۲۲ بهمن امسال گفت: مردم ولایت مدار سیستان همواره طی چهل سال گذشته یار و یاور انقلاب اسلامی بوده اند.

وی تصریح کرد: حضور گسترده سیستانیان از ابتدای انقلاب تا کنون در مراسمات دهه فجر نشان از ولایت مداری و انقلابی بودن آنها دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۶۳


ارسال