شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵
مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
جهش تولید؛ یگانه راه نجات اقتصاد کشور/ تفاوت ایران با کشورهای مدعی ابرقدرتی در قاب کرونا
 
محمود کردستانی گفت: نجات اقتصاد کشور و ملت قرار گرفتن در مسیر جهش تولید است که به این مهم باید توجه ویژه ای شود.
محمود کردستانی، مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون با اشاره به شعار سال 99 بیان کرد: نام گذاری هایی که برای سال های گذشته انجام شده مقدمه و پله خوبی برای جهش تولید است، به طور قطع همه افرادی که در جایگاه تولید و فرهنگ حضور دارند، در کنار مردم، جوانان، نخبگان و سمن ها دست به دست هم می دهند تا این جهش محقق شود.

وی با بیان این که همه برای تحقق شعار سال مسئول هستیم، گفت: حتی یک جوان دانشجو یا یک زن خانه دار نباید خودش را از این دایره خارج بداند چراکه همه می توانیم قدمی برای جهش تولید  برداریم.

مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بنابراین می طلبد که زن خانه دار، وسایل و امکاناتی را که در منزلش استفاده می کند با نگاه ویژه به این فرهنگ، تهیه کند.

به گفته کردستانی، زمانی تولید صنعت و محصول در کشور شکل می گیرد که خانواده ها از محصولات ایرانی استفاده و این باور غلط را که کالای ژاپنی و دیگر کشورها بهتر از تولیدات ایران است، از ذهنشان خارج کنند، بدون تردید آن ها اگر روزی ببینند که منافعشان در خطر است کالاهایشان را به کشورمان نمی دهند و قطع رابطه می کنند.

وی با بیان این که با تحریم ها فشارها علیه ایران جدی تر شد، اذعان کرد: با وجود این فشارها با توجه به برخورداری از مردمی قوی و ولایت مدار، بعد از سال ها تحریم کمبودی احساس نمی کنیم، کشور توانمند، سرمایه دار، زنده و پویا است.

این مقام مسئول با اشاره به اتفاق هایی که بعد از کرونا در اروپا رخ داد، اضافه کرد: کشورهایی که ادعای ابرقدرتی و ما را تمسخر می کردند، مجبور شدند هواپیمای حامل ماسک و لوازم بهداشتی را از آسمان بدزند و کشورهایی که ادعای تمدن آنچانی داشتند، مجبور شدند به سوپرمارکت ها و مغازه ها بریزند و غارت کنند.

کردستانی خاطرنشان کرد: با وجود تحریم ها و دشمنانی از نسل خودمان که شیپورچی بیگانگان شده اند و با شعارهایشان روزانه برای تخریب مدیران این مملکت قلم می زنند و یاوه گویی می کنند، اما مردم فهیم کشورمان به لطف امام زمان (عج) که صاحب اصلی این انقلاب است پیش می روند و بحرانی به آن معنا نداریم.

وی با تاکید بر اهمیت جهش تولید در نجات اقتصاد کشور اذعان کرد: صدا و سیما در این خصوص برنامه هایی را طراحی کرده است و به این موضوع می پردازد که ایران 625 به صورت یک برنامه ترکیبی رادیویی و برنامه جهش با گویش و زبان محلی تولید و از طریق تلویزیون پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان اضافه کرد: تولید موشن گرافیک با هدف تبیین ابعاد شعار سال و اینفوگرافیک با رویکرد ارائه راهکارها و بایدها و نبایدها جهش تولید نیز برای پخش از طریق فضای مجازی از دیگر برنامه های رسانه ملی در راستای شعار سال است.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۳۹۲


ارسال