شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
یکی از نویسندگان مطرح کرد؛
توهم ابرقدرتی امریکا و پاسخ قاطعانه ایران/ تحریم های استکبار این بار هم تاثیری نخواهد داشت
 
عبدالسلام بزرگ زاده گفت: آمریکا در توهم ابر قدرتی بوده و ملت ایران همیشه به یاوه گویی های این رژیم مستکبر پاسخ قاطعانه ای داده است.
به گزارش عصرهامون، به تازگی آمریکا با هدف نا امن كردن زندگی مردم و جلوگيری از اقدامات پليس عليه تروريست های تحت حمايت این کشور، اقدام به تحریم فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کرده است.
 
در حالی که نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار در کشور است و سرداران و سربازان ناجا افتخار ایران اسلامی هستند و تحریم ها چیزی از ابهت و ‏کارآمدی آنها کم نمی کند.
 
در این راستا بسیاری از چهره های فرهنگی، سیاسی، هنری و ورزشی استان واکنش نشان دادند و اعلام کردند که این اقدام آمریکا نشان از ناکارآمدی تحریم های گذشته آنان است که این بار آنها را ‏مجبور به چنین کاری کرده است.‏
 
عبدالسلام بزرگ زاده، یکی از نویسندگان برجسته سیستان و بلوچستان در این باره به خبرنگار ما گفت: عرق ایرانی و اسلامی ملت ایران، ما را مصمم می کند که در دفاع از وطنمان و حافظان امنیت بیش از گذشته ایفای نقش کنیم.
 
وی ادامه داد: هدف این است که به مخاطبان اعلام کنیم که مردم این کشور دارای غیرت دینی و ایرانی هستند و با محکوم کردن چنین اقدام های بی ارزشی، پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های دشمنان می دهند.
 
این نویسنده بیان کرد: ظالم هایی چون آمریکا به دلیل قدرت ظاهری اقدام به چنین کارهایی می کنند، در حالی که آن ها در برابر ویروسی چون کرونا نشان دادند که تا چه اندازه ناتوان هستند و قدرتی در مقابل خدا نیست.

بزرگ زاده افزود: وقتی چنین کشوری با قدرت ظاهری، کشورمان را تهدید می کند وظیفه داریم غیرت ملی مان را تقویت و این تحریم ظالمانه را محکوم کنیم چراکه مثل بقیه تحریم ها اثری نخواهد داشت.

وی با بیان این که مستکبرانی که امنیت وطن ما را تحریم می کنند محکوم می شوند، تصریح کرد: این اقدام پوچ آمریکا، ملت ما را متعهد تر خواهد کرد و باعث ارتقای غیرت ملی می شود.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۸۲


ارسال