سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
کارگران بسیجی بیش از 100 واحد تولیدی در سیستان وبلوچستان با اجرای رزمایش شیفت ایثار، دستمزد یک شیفت کاری خود را برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا اختصاص دادند.
به گزارش عصرهامون، از آن روزهای سخت دفاع این کلاه خودهای تیرخورده که نه، بلکه تفکر و عقیده تامل برانگیز دلاور مردانش برایمان به یادگار مانده است.

نیمه دوم قاب لبخند ها امروز در عرصه دفاع اقتصادی رخ نشان داده، فرقی نمی کند دوشادوش همان جوان ها برای ایران ایستاده اند و فقط سربندها و کلاه خودها جای خود را به کلاه ایمنی، عینک و اکنون هم ماسک داده است.

آن روزها سلاح نظامی بود و امروز ابزار کار، فنی است نقشه ها عملیاتی بود و اکنون طرح تولید ملی شدند؛ امروز کارگران ما پا به پای همان رزمنده ها قدم در راه پیشرفت کشور گذاشتند و در سنگری که از خاکریزها به پشت دستگاه های تولیدی رفته ثابت می کنند که در گذرگاه های سخت همچنان با قوت پای انقلاب و کشور ایستاده اند و نمی گذارند دشمنان نظام با تحریم های بسی ناجوانمردانه منجر به تعطیلی کارخانجات و واحدهای تولیدی شان شوند.

رزمایش اقتصادی کارگران در سیستان وبلوچستان

محمد قورزایی،مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار ما و در حاشیه بازدید از طرح شیفت ایثار در شرکت مینوشرق زاهدان گفت: امروز شاهد آن هستیم که بیش از 100کارگر بسیجی بخشی از ساعت موظفی یا اضافه کاری خود را برای کمک به اقتصاد کشور و از سوی دیگر بای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری منحوس کرونا به صورت رایگان فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون دو مرحله شیفت ایثار در بیش از 50 پایگاه و 100 واحد تولیدی دایر شده که در هر یک از این واحدها 100 نفر نیرو پای کار بوده و به صورت خودجوش مشارکت کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: در همین راستا بالغ بر 500 نفر ساعت با عنوان دست یاریگر و با هدف اهدا عواید این کار به نیازمندان این سنت حسنه را در دستور کار خود قرار داده تا گامی در جهت پیشرفت اقتصاد و کمک به کشور بردارند.

وی با بیان اینکه شیفت ایثارکارگران برگرفته از روحیه ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس است، افزودامروز کارگران ما در واحدهای تولیدی با روحیه بسیجی وار خود همچون دوران جنگ تحمیلی در سخت‌ترین شرایط در مقابله با دشمنان ایستادگی کرده و نمی گذارند چراغ یک واحد تولیدی خاموش شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۶۲


ارسال