چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
واکنش کاربران توییتری به ادعای دروغین خبرگزاری دولت؛
اهدای نشان خدمت شهید فخری زاده به خاطر اقدامات هسته ای بود نه برجام
 
پس از انتشار خبری دروغین در خبرگزاری منتصب به دولت، کاربران توییتری سیستان وبلوچستان نوشتند: اقدام شتابزده رسانه معلوم الحال دولتی در مصادره شخصیت شهید فخری زاده رسوایی جدیدی برای این جریان به اضمحلال کشیده شده است.
به گزارش عصرهامون، در حالی روزگذشته خبرگزاری دولتی «ایرنا» تصاویری از مراسم اهدای نشان خدمت به خاطر اقدامات هسته ای شهید فخری‌زاده را با عنوان «نشان خدمت "برجام" بر سینه فخر ایران» منتشر کرد که نشان و تقدیر یادشده مربوط به فعالیت هاى شهید در زمینه پدافند هسته اى بین سالهاى ٩٢-٩٤ یعنى دوران ماقبل برجام بوده است.

در همین راستا کاربران توییتری واکنش های زیادی در قبال این دورغ بزرگ از خود نشان دادند که به برخی از آنها اشاره می کنیم.
 
یکی از کاربران توییتری در پیامی نوشت: خبرگزاری دولت به دروغ نوشته در جریان برجام، به شهید محسن فخری زاده هم مدال اعطا شده. یعنی می خواید بگید چون حاصل سالها مجاهدتشون رو بتن کردید از روحانی مدال گرفته؟ اصلا میفهمید خجالت چیه؟! که دوباره دست به #ترور_دوم دانشمند هسته ای زدین؟!!
 

 
یکی دیگر از کاربران بیان کرد: اقدام شتابزده رسانه معلوم الحال دولتی در مصادره شخصیت شهید فخری زاده رسوایی جدیدی برای این جریان به اضمحلال کشیده شده است، بازی با خون شهدا عاقبتی جز رسوایی ندارد.
 

 

یکی دیگر از فعالین نیز نوشت: #رسوایی_خبرگزاری_دولت همین بس که برای فرار از انتقادها به ناکارآمدی مذاکره طلبان، تصاویری از اهدای نشان خدمت به شهید فخری زاده با عنوان "نشان خدمت برجام برسینه فخر ایران" منتشر کرد، در حالی که این نشان مربوط به فعالیت های شهید در زمینه پدافند هسته ای بوده و این چیزی نیست جز #ترور_دوم نمی تواند باشد.

 
صادقی یکی دیگر از فعالان مجازی نوشت: دروغ بزرگ خبرگزاری دولت مدالی که بخاطر پیشرفت های هسته ای به شیهد فخری زاده اعطا شده بود حالا بعد از انتقاد به دولت بخاطر درز اطلاعات دانشمندان هسته ای به واسطه برجام باعث میشود خبرگزاری دولت به جای پاسخگویی با انتشار خبر دروغ دست به تحریف واقعیت زند.
 

 
دیگر کاربر توییتری نیز نوشته است: تحریف فقط اونجایی که خبرگزاری دولتی که با پول بیت المال ارتزاق می کنه، به دروغ تصویر اعطای مدال به شهید فخری زاده بخاطر پیشرفت های هسته ای رو، به عنوان مدال برجامی جا می زنه. آخ که چقدر شما بی حیا و بی شرفید...
 

 


فعال دیگری نوشته است: تنها برداشتی که از این خبرها می توان کرد منحرف کردن ذهن مردم از حقیقتی است که مقدمه ترور شهید بوده وگرنه که بر همگان روشن است که شهید فخری زاده و امثالهم هیچ گاه زیر بار ذلت برجام نرفته و نمی روند.
 

کاربر دیگر هم در واکنش به ادعای دروغین خبرگزاری منتصب به دولت نوشت: دنبال مذاکره اند برای پیشبرد هدفشون با دروغ از نام شهید والا مقام هسته ای ما استفاده می کنند، بی شرمی تا چه حد ؟!
 

 
یکی دیکر از کاربران فعال در فضای مجازی هم نوشته است: #رسوایی-خبرگزاری_دولت در مدالی که بابت تلاش های شهید فخری زاده بود و به عنوان مدال برجام جا زدند، آیا شما نبودید که حتی شهید را دکتر هسته ای نیز عنوان نمی کردید و او را در محدودیت قرار داده بودید، لعنت خدا بر شما ریاکاران.
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۰۰


ارسال