پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۶
9دی، خاری در چشم استکبار جهانی؛
روزی که بصیرت مردم مشت کوبنده بر دهان یاوه گویان می شود/حماسه اتحاد ملی با تکیه بر ولایت فقیه
 
نهم دی ماه مردم با حماسه پرشور و خودجوش بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و حمایت و تبعیت خود از ولایت فقیه را به جهانیان نشان دادند.
به گزارش عصرهامون، 9 دی ماه روز بصیرت نامیده شده است و بحق نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

در این روز مردم با حماسه پرشور و خودجوش بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و حمایت و تبعیت خود از ولایت فقیه را به جهانیان نشان دادند.

مردم در این روز با صدای رسا اعلام کردند اگر دشمن در برابر دین آن ها بایستد مقابل همه دنیا خواهند ایستاد و فریاد خشم خود را به گوش جهانیان خواهند رساند.

نهم دی‌ماه مردم با حضور و بصیرت انقلابی خویش اعلام کردند در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های مزدوران وابسته به اجانب با تمام قوا ایستاده اند و توهین به مقدسات آن هم در روز عاشورای حسینی را به هیچ وجه نمی پذیرند.

در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام شد.

9 دی روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد با آرمان های والای امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود و مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر فتنه را به خاک مالیدند.

شکست توطئه های استکبار

محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در این خصوص بیان کرد: 9دی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود، دشمنان به شدت برنامه ریزی کرده بودند و گمان می‌کردند مردم در آن ایام در سال 88 از کنار نظام خارج شدند.

وی ادامه داد: دشمنان می خواستند با حرکاتی که در آن زمان انجام می‌دادند نقشه های شوم خود را پیاده و عملیاتی کنند.

این نماینده تصریح کرد: با حضور پر شور مردم در 9 دی در حمایت و تبعیت از ولی امر مسلمانان تمام نقشه های دشمنان خارجی نقش برآب شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنان و نظام استکباری سالیان سال طرح براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شیوه های مختلف و در زمان های متفاوت در سر می پروراندند و هنوز هم دشمن این نگاه را دارد و برنامه ریزی های مختلفی انجام می دهد.

وی تصریح کرد: در آن دوران هم استکبار با تکیه بر فضاسازی ایجاد شده در ایام انتخابات تلاش کرد به بهترین نحو از این موضوع استفاده کند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن می خواست با حوادثی که بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ایجاد شد نقشه های خود را پیاده کند که با حضور پرشور مردم در راستای تبعیت از ولایت فقیه توطئه استکبار عملیاتی نشد.

وظیفه مسئولان در قبال مردم

سرگزی ادامه داد: مردم در همه دوران وظیفه خود را به درستی انجام می‌ دهند و حالا بعد از گذشت 11 سال از این حماسه باید گفت وظیفه مسئولان در قبال این مردم چیست؟

وی تصریح کرد: زیرا مردم همواره کار خود را به درستی انجام می دهند و این مسئولان هستند که در برخی اقدامات مشکل دارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: وظیفه مسئولان این است که قدرشناس این مردم باشند و با تمام توان و استفاده از ظرفیت های نظام بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.

ایستادگی و حضور مردم در برهه های حساس

سرگزی گفت: مردم در همه برهه های حساس انقلاب اسلامی حضور داشتند و ثابت کردند که پای این انقلاب و نظام ایستادند و هزینه کردند و فرزندان آن ها در راه این آرمان ها شهید شدند.

وی اظهار کرد: الان وظیفه مسئولان است که در این خصوص به درستی عمل کنند و به این مردم که همواره پای انقلاب هستند خدمت رسانی کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۵۰۴


ارسال