جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴
هیبتی که به لجن کشیده شد؛
شب بی نهایت ترسناک برای نظامیان آمریکایی/ "عین الاسد" سرآغاز فروپاشی ایالات متحده را رقم زد
 
جمهوری اسلامی ایران با حمله به عین الاسد برای اولین بار بعد جنگ جهانی دوم هیمنه و هیبت پوشالی آمریکا را به لجن کشید و به دنیا نشان داد که اگر ملت ایران بخواهد می تواند از این سخت تر و جدی تر هم با آمریکا و ایادی اش در منطقه برخورد کند.
به گزارش عصرهامون، بامداد چهارشنبه 18 دی ماه 1398، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ اول ایران به ترور سردار قاسم سلیمانی که پنج روز پیش از آن توسط تروریست‌های آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد انجام شده‌ بود، پایگاه عین‌الاسد عراق را هدف حمله موشکی قرار داد.

عین الاسد دومین پایگاه هوایی بزرگ عراق و از مهم‌ترین پایگاه‌های آمریکا در عراق است که طبق اعلام ارتش عراق در حمله ایران 17 موشک به آن اصابت کرده و مقر عملیات مرکزی، سامانه‌های ارتباطی و پهپادی و زیرساخت‌های مهم اطلاعاتی و جنگ الکترونیک این پایگاه با خسارت‌های قابل ملاحظه‌ای رو به رو شد.

این در حالی است که به فرموده مقام معظم رهبری حمله ایران به پایگاه عین الاسد تنها یک سیلی به آمریکا بود که قدرت بی پایان و توان موشکی جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد.

این اقدام نیروی هوافضای سپاه پاسداران نشان داد توان موشکی ایران بر هیچ کس پوشیده نیست، در عین حال استفاده از این توان ایران را به یک قدرت بلامنازع در منطقه تبدیل کرد.

موشک های ایران با دقت بالا به قلب آمریکا در عراق حمله کردند و خسارات بالایی را رقم زدند، در عین حال تعداد زیادی از نظامیان ایالات متحده مجروح شدند و از آن شب به عنوان شب ترسناک یاد کردند.

اما آمریکا برای راضی نگه داشتن افکار عمومی خود آماری از این تعداد منتشر نکرد و در یک اقدام عوام فریبانه و مبتدیانه چند روز بعد از این عملیات به خبرنگار سی ان ان اجازه ورود و گزارش درباره خسارات اولیه از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا داد.

 

حمله به عین الاسد هیبت پوشالی آمریکا را به لجن کشید

محبعلی رهدار عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و رئیس بسیج اساتید استان در این خصوص به خبرنگار ما بیان کرد: به فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی ادامه داد: این کشور با تجاوزگری بی‌شرمانه و مستکبرانه و نمایش اغواکننده هالیوودی و با پروپاگاندای تبلیغاتی و رسانه ای  برای خود هیبت و هیمنه ای رقم زده و چنین وانمود کرده بود که به عنوان ابرقدرت هیچ قدرتی حق و توان مقابله با آن را ندارد.

عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: ایران اسلامی و انقلابی با حمله به عین الاسد برای اولین بار بعد جنگ جهانی دوم هیمنه و هیبت پوشالی آمریکا را به لجن کشید و به دنیا نشان داد که اگر ملت ایران بخواهد می تواند از این سخت تر و جدی تر هم با آمریکا و ایادی اش در منطقه برخورد کند و به فرموده رهبر کبیر انقلاب آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی اظهار کرد: حمله به عین الاسد به نظامیان ایالات متحده نشان داد که نیروهای مسلح ایران بر آنها توفیق و برتری نظامی و اطلاعاتی دارند، حمله به این پایگاه نظامیان آمریکایی بار دیگر نشان داد همیشه نتیجه مسلح بودن به سلاح ایمان و برای خداوند جهاد کردن پیروزی  بر مزدوران متجاوز نظام سرمایه داری است.

رئیس بسیج اساتید سیستان و بلوچستان گفت: حمله به عین الاسد پیامی روشن به گاوهای شیرده سعودی و غیر سعودی منطقه بود که بدانند نه سلاح های فروخته شده آمریکا و نه پایگاه های منطقه‌ای آن ها روزی توان خواهد داشت در مقابل خشم مردم ایران تاب آورد و نمی توانند امنیت آنها را تامین کنند.


 
سیلی اصلی اخراج آمریکا از غرب آسیا و نابودی اسرائیل است

رهدار تصریح کرد: گرچه حمله به عین الاسد سیلی محکم و ماندگاری بر چهره کریه آمریکا بود که باعث شد تا حدودی آلام دل داغداران شهید سلیمانی عزیز تسکین یابد، ولی در مقابل جنایت آنها بسیار کوچک بود، سیلی اصلی اخراج مفتضحانه آمریکا از منطقه غرب آسیا و نابودی رژیم غاصب و کودک کشِ اسرائیل است که به برکت خون شهدای مقاومت به زودی محقق خواهد شد.

وی بیان کرد: شخص رئیس‌جمهور آمریکا، ترامپ و دیگر عاملان این جنایت بدانند برای ملت شریف ایران، سر تک تک شان به کفش کهنه سردار شهید بزرگوار نمی ارزد.

رئیس بسیج اساتید سیستان و بلوچستان گفت: این جنایتکاران باید بدانند جوانانی از مقاومت اسلامی به زودی زود آنان را به شدیدترین شکل ممکن به سزای اعمالشان خواهند رساند و تا آن روز باید از سلمان رشدی زندگی با خفت و ذلت را یاد بگیرند.

رهدار بیان کرد: عاملان و آمران به این جنایت بزرگ بدانند که هر لحظه به درک واصل خواهند شد، مردان خدا با شهادت تکثیر می شوند و همه جا، حتی مکانی که به فکرشان خطور نکند سلیمانی هایی حضور خواهند داشت.

شهادت سردار سلیمانی ماهیت دموکراسی غربی را آشکار کرد

وی عنوان کرد: تاریخ نشان داده است مقاومت اسلامی با به شهادت رساندن فرماندهان مقاومت سست و ضعیف نشده است، بلکه هرچه بیشتر از ما شهید کردند ملت ما و جهان اسلام بیدارتر شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: خاصیت خون شهید این است که درخت مقاومت را آبیاری کند، در مکتب اسلام انقلابی، شهادت افتخار و جاودانگی و بهترین شکل وصال الهی است.

وی اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی خط بطلان و سیلی بیدار کننده ای بود برای کسانی که دل در گرو غرب داشتند و ماهیت پلید دموکراسی غربی برای آنها مشخص نبود.

رئیس بسیج اساتید سیستان و بلوچستان گفت: حتما جبهه مقاومت و فرزندان معنوی  حاج  قاسم انتقام سختی از قاتلان این شهید بزرگوار خواهند گرفت، ولی یادمان نرود خدمت به محرومان و حمایت از مظلومان و مستضعفان پرچمی است که در مکتب سلیمانی در کنار بیرق ولایت مداری به اهتزار درآمده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۹۲۹


ارسال