دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵
در اجرای طرح مبارزه با قاچاق صورت گرفت؛
توقیف 2 تریلی حامل 47 هزار لیتر سوخت خارج از چرخه قانونی/6 سوداگر مرگ در چنگال پلیس جنوب شرق افتادند
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف 2 تریلی حامل 47 هزار لیتر سوخت خارج از چرخه قانونی و دستگیری 6 سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت مأموران انتظامی سراوان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "سراوان – خاش" 2 دستگاه تریلی سوخت کش حامل بیش از 47 هزار و چهارصد لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع را  توقیف کردند.

وی با بیان این که در این رابطه 2 فرد متخلف نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند، اذعان کرد: شب گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و بمپور نیز در عملیاتی مشترک و طی درگیری چند ساعته با اعضای یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، ضمن دستگیری 6 سوداگر مرگ  توقیف سه دستگاه خودروی پژو 405 را توقیف کردند.

طاهری ادامه داد: در این عملیات یک تن و چهارصد و چهل و یک کیلو و هشتصد و پنجاه گرم تریاک را به همراه سه قبضه سلاح کلاش با 88 فشنگ جنکی و یک قبضه کلت کمری با 13 فشنگ جنگی مربوطه کشف شد.

به گفته وی، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر جوانی 22 ساله که توسط  سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در یکی از  محلات این شهرستان ربوده شده بود، در کمتر از چهار ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: با تلاش پلیس یکی از عاملان اصلی این پرونده آدم ربایی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۲۲۴


ارسال