دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۳
واکنش مجازی اصحاب رسانه در پی اهانت استاندار سیستان و بلوچستان؛
‏کاش این فریادها را بر سر مدیران ضعیف می کشیدید/عذرخواهی استاندار؛ مطالبه جدی خبرنگاران
 
اصحاب رسانه در پی اهانت استاندار سیستان و بلوچستان، به خبرنگاران در فضای مجازی به این موضوع واکنش نشان دادند و خواستار عذرخواهی وی شدند.
به گزارش عصرهامون؛ اهانت استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای برنامه ریزی که خبرنگاران این استان را به مگس تشبیه کرده بود، واکنش جدی آن ها را از طرفداران دولت گرفته تا بی طرفان در فضای مجازی به همراه داشت و عذرخواهی وی از اصحاب رسانه مطالبه همگان بود.

در همین راستا مدیرعامل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان در واکنش به این اهانت در صفحه توییتر خود نوشت: ‏کاش این فریادها را بر سر مدیران ضعیفی می کشیدید که مسبب این اوضاع شدند و اهانت ها را روانه آنها می ساختید نه خبرنگاران که مطالبه به حق می کنند! هر نهاد و هر صنف می تواند از حق خود دفاع کند؛ اگر دادیار قوه قضاییه رامتهم به چرت و پرت گویی می کنید و خبرنگار را ‎مگس میخوانید؛ باید عذرخواهی کنید.
 

 
مسئول بسیج رسانه کشور نیز با هشتگ "عذرخواهی از خبرنگاران" نوشت: استاندار سیستان و بلوچستان، خبرنگاران را به ‎مگس تشبیه کرده و گفته آنها فقط عیب‌ها و زشتی‌ها را می‌بینند. خبرنگار بدون امنیت شغلی با چندرغاز حقوق و بدون بیمه و تعاونی مسکن و وام و... با صداقت کار کرده واگر نبود، برخی‌ها خاک مملکت را توبره کشیده بودند
 

یکی دیگر از خبرنگاران در ایسنتاگرام نوشت: و ما قوی تر از گذشته به رسالت خود که همان رساندن صدای مطالبه گری مردم به گوش متولیان است، ادامه خواهیم داد، هر چند می دانیم که گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.
 

 
یکی دیگر از فعالان رسانه ای نوشت: ‏توهین استاندار سیستان و بلوچستان به جامعه خبرنگاران در جلسه رسمی و پشت تریبون آنهارا مگس خطاب میکند،بجز شخصیت و ادب استاندار بیانگر این نکته مهم است که خبرنگاران دراین استان دقیق و خوب و اثرگذار فعالیت می کنند، مطالبه خبرنگاران از خانه مطبوعات پیگیری قضایی و عذرخواهی استاندار است.
 


یکی دیگر از خبرنگاران نوشت: ‏آقای استاندار! خبرنگاران صدای رسای مردم هستند، آن هم مردم مظلوم و قانع سیستان‌ و بلوچستان که در همه دوران ها صبر و گذشت از خود نشان دادند. این اهانت شما نشان داد ما راه را درست رفته ایم و فریاد مطالبه های مردمی را به درستی به گوش مسئولان رساندیم.

دیگر خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز واکنش های خود را به این موضوع در توییتر و اینستاگرام نوشتند که تصاویر آن را ادامه می بینید.

 

 

 

 

 

  

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۲۲۵


ارسال