جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
مشترک مورد نظر در دسترس نیست؛
تداوم اختلال اینترنت در سیستان و بلوچستان/ وعده‌های وزیر جوان هم به جایی نرسید
 
عملکرد نامناسب و ضعف زیرساخت های ارتباطی در کنار وعده های توخالی و اختلال در آنتن دهی اینترنت همه دست به دست هم داده تا، کاربران توییتری سیستان وبلوچستان به این روند انتقاداتی داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، این روزها قطار دولت دوازدهم در حالی به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود که در طول مسیر بارها و بارها با مشکلات فراوانی که ایجاد کرده بود در برخی موارد، مسافرانش را ناراحت و نگران کرده است.

ضعف زیرساخت های اینترنتی در سیستان وبلوچستان یکی از این مشکلات است و علیرغم اینکه پای وزیر جوان را به استان و تماشای محرومیت ها از نزدیک باز کرد اما جدای از وعده و وعیدهای برای رفع این معضل، ساکنین این خطه از کشور همچنان با قطع و اختلال در اینترنت مواجه هستند.

موضوعی که نه تنها دانش آموزان را به عنوان آینده سازان کشور دچار چالش کرده، بلکه کسب و کارها را هم کساد کرد که این امر نارضایتی مردم و اصناف را در پی داشته است.

اگر از ناکامی و معضلات دانشجویان در برقرار و دسترسی به کلاس ها گذر کنیم، این روزها عملکرد نامناسب و ضعف زیرساخت های ارتباطی در کنار وعده های توخالی و اختلال در آنتن دهی اینترنت همه دست به دست هم داده تا، کاربران توییتری سیستان وبلوچستان به این روند انتقاداتی داشته باشند.  

به گفته کاربران شبکه های اجتماعی، سریال ناتمام قطع تلفن و اختلال در آنتن دهی موضوعی است که حضور " محمدجواد آذری جهرمی"، هم نتوانست ذره ای از آن کم کند.

 به گفته یکی از کاربران: تکرار وعده ها در سفر ده روزه وزیر جوان! ختم شد به سیستان و بلوچستانی که هنوز هم با وضعیت بد اینترنت و خطوط مخابراتی مواجه است، فی الواقع مردم سیستان وبلوچستان، قربانیان کم کاری دولتی ها شده اند!
 
 
صدیقه بانو هم در اینباره نوشته است: در روزگاری که همه به دنبال نسل پنجم و ششم اینترنت هستند مردم سیستان و بلوچستان فقط به دنبال نقطه ای هستند که اینترنت فقط E بشود.
 
 
 
فرشته عسکری هم در صفحه شخصی خود بیان کرد: در طی دو ترم گذشته خیلی از دانشجوهام به دلیل قطعی و ضعیف بودن اینترنت سیستان وبلوچستان یا در امتحانات مجازی نتونستن شرکت کنن و یا هم براشون دردسر شده، و کلی درگیر استرس و اضطراب شدند.
 

 
فقط برای خراب کاری خوبین

دانشجوی سراوانی گفته: در عصر ارتباطات، کمترین توقع مردم آنتن دهی مناسب و نت قوی است اما بجز خودنمایی وزیر جوان، چیز دیگه ای ما در سیستان وبلوچستان ندیدیم.
 

 
به گفته مجید بامری یکی از کابران فعال مجازی؛ باورتون میشه در عصر ارتباطات، خطوط تلفن و اینترنت جلگه چاه هاشم دلگان سیستان وبلوچستان گاهی اوقات تا یک هفته هم قطع میشه؟! و این غصه همیشگی ما اهالی این استان محرومه!!
 

 
مریم بانو نیز نوشته است: مشکلات همشگی قطعی هایی مکرر تلفن همراه و اینترنت در بیشتر شهر و روستاهای استان سیستان وبلوچستان بعد سفر وزیر ارتباطات کمتر نشد که هیچ، بیشتر هم شده و باعث کلافگی مردم به خصوص دانش آموزان و دانشجویان شده است.
 

 
حسین کیهانی هم در بخشی از متن خود به این نکته اشاره کرده است که: فقط برای خراب کاری خوبین...
 

 
آقای جهرمی در دسترس نیستی؟!

اما رویای ناتمام دیگر کاربر توییتری هم در صفحه شخصی خود به این موضوع اشاره کرده است که: سفر آقای وزیر جوان ب استان سیستان وبلوچستان برای حل مشکلات اینترنت شوآف و شعاری بیش نبود، " اومد ابروشو درست کنه زد چشمشم کور کرد!"
 

 
میلاد میرکمالی هم در این باره نوشته است: سیستان وبلوچستان با وجود وسعت زیاد سرزمینی اما کمترین تجهیزات و اعتبارات در حوزه زیر ساخت های مخابراتی و ارتباطی را دارد و سایه مدیریت ضعیف وزارت ارتباطات بر پیکره این استان حتی با سفر تبلیغاتی ویز جوان همچنان گسترده است.
 

 
دیگر کاربر مجازی هم بیان کرده است: دانش آموزان سیستان و بلوچستان بخاطر نبود اینترنت از درس عقب افتادند، آقای جهرمی در دسترس نیستی؟!
 

 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۳۲۸


ارسال