سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
قاسم حبیب زاده، معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: کم هزینه ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین راه برون رفت مشکلات از وضعیت موجود، حضور حداکثری در انتخابات است.
به گزارش عصرهامون، شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آغاز و 17 روز بیشتر تا برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات باقی نمانده است.

با مشخص شدن اسامی نامزدهای قطعی این دوره از انتخابات، عرصه رقابت این افراد مهیا شده تا با ارائه برنامه های خود، ضمن تشویق مردم به حضور گسترده در پای صندوق های رای، امکان انتخابی شایسته را نیز فراهم کنند.

با این تفاسیر در حالی حضور حداکثری و پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد عزت و اقتدارآفرین است که مشارکت حداکثری مردم سبب خنثی شدن راهبرد‌های دشمن و معاندان نظام اسلامی خواهد شد.
 
دعوت به حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه ای همگانی
 
قاسم حبیب زاده، معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: آمریکا در هر انتخاباتی با تبلیغات و جنگ روانی به دنبال کاهش مشارکت مردم است، آنچه که در انتخابات 1400 مهم بوده اینکه تلاش باید کرد تا با ارتباط گیری افرادی که مردد هستند برای حضور در انتخابات آنها را با گفتاری مناسب مجاب به حضور حداکثری کنیم.

وی افزود: باید علاوه بر دعوت عموم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات، در انتخاب فرد اصلح و آگاه نیز طبق رهنمودهای رهبری عمل کرد تا انتخاب آگاهانه باشد.

این مقام مسئول اظهار کرد: در این دوره با توجه به شرایط پیش آمده صرفاً رئیس‌جمهور انتخاب نمی کنیم بلکه در یک لحظه تاریخی قرار داریم که بنا بر روایت به کل تاریخ درج پیدا می‌کند و در صحنه می‌ماند و دستاوردهای نظام و انقلاب را در آینده هم تضمین می کند.

وی گفت: دشمنان ملت دندان تیز و نیش های گزنده را آماده کرده اند برای مقابله با دولتی که با پشتوانه حداقلی مردم از قدرت و اقتدار لازم برخوردار نیست، باید همه تلاش خود را بر آن کنیم تا از جامعه مردد هرکس به دلایلی علاقه شرکت در انتخابات را نداشته باشد به مشارکت حداکثری روی بیاورد.

وی تصریح کرد: بعضی‌ها از وضع موجود، وعده‌های سرخرمن و عملی شده یا از ترک فعل های مسئولینی که باید عمل می کردند و سایر موارد دیگر عصبانی هستند، این عصبانیت قابل درک است اما با رای ندادن نمی توانیم اعتراض خود را ثابت کنیم زیرا اثری در تداوم یا تغییر وضع موجود ندارد، بلکه باید در صحنه حضور داشته باشیم.

 حبیب زاده خاطر نشان کرد: در شرایطی وارد ۲۸ خرداد می‌شویم که در محیط پیرامون ما در منطقه غرب آسیا جبهه مقاومت در اوج اقتدار قرار دارد، و این نشان از فرار خفت بار نیروهای آمریکایی و ضعف نظام سلطه در منطقه است.

وی در بخش دیگر سخنان خود در خصوص احراز صلاحیت نامزد های انتخاباتی توسط شورای نگهبان و شبهه های پیرامون آن، اذعان کرد: شورای نگهبان به معنای واقعی کلمه تاسی به مر قانون را بر مصلحت اندیشی ترجیح داد.

این مقام مسئول ادامه داد: هجمه هایی که در روز های گذشته به شورای نگهبان انجام می شود تازگی ندارند و در هر دوره ای از انتخابات یک سری از جریانات مشخص سیاسی و یک سری از مخالفان جمهوری اسلامی ایران همواره عملکرد شورای نگهبان را تخطئه می کردند.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: کم هزینه ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین راه برون رفت مشکلات از وضعیت موجود و افزایش اقتدار ملی و به دست آوردن منافع ملی حضور در انتخابات است، امید که با انتخابی آگاه در صحنه مشارکت حداکثری داشته باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۳۴۳


ارسال