چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰
پایتخت وحدت ایران آماده خلق حماسه ای دیگر؛
حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح؛ ابزار مهم تأیید نظام است/ عبور از تنگناها با حضور در انتخابات
 
سیستان وبلوچستان "پایتخت وحدت ایران اسلامی"، آماده خلق حماسه ای دیگر در 28 خرداد ماه1400 است تا انگشتان جوهری شیعه و سنی این خطه از کشور دشمنان را انگشت به دهان بگذارد.
به گزارش عصرهامون، هشت روز دیگر تا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و انتخاب کاندید اصلح برای تعیین سرنوشت چهار ساله کشور فرصت باقی مانده و ایران اسلامی بار دیگر آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه در 28 خرداد ما 1400 می شود.
 
اقوام و مذاهب سیستان وبلوچستان می آیند که بار دیگر از نظام و خون شهدا، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دفاع کنند.
 
بر اساس آمارها سیستان وبلوچستان "پایتخت وحدت ایران اسلامی"، همواره در انتخابات گذشته در صدر استانهای برتر در مشارکت پای صندوقهای رای بوده است و شیعه  وسنی این خطه برای خلق رکوردی جدید، 28 خردادماه، مُهر حضور می زنند.

حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح؛ ابزار مهم تأیید نظام
 
حاج احمد صیادی، خادم طایفه بزرگ صیادی و مردم ولایتمدار شهرعلی اکبر در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: رسالت بزرگ مردم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات 28 خرداد ماه جاری است.

وی افزود: انتخابات از محوری ترین مولفه ها و ابزار دموکراسی به شمار می رود، در این زمینه همان طور که رهبر معظم رهبری فرمودند باید به کسی رای داد که به مشکلات مردم آگاه باشد.

این بزرگ طایفه ادامه داد:  حضور آگاهانه و پر شور مردم در انتخابات امنیت و اقتدار کشور را تضمین خواهد کرد و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی است.

وی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری آحاد مختلف جامعه به دشمنان ثابت می کند که ملت ایران با وحدت و همدلی خود تا پای جان برای دفاع از آرمان ها، ارزشها و دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند.

به گفته صیادی، ملت بزرگ و شریف ایران، همواره در طول دوره های مختلف پس از انقلاب، با صلابت و شجاعت در جهت حفظ آرمان های نظام و حراست از ایران اسلامی ایستادگی کرده و با هوشیاری و مقاومت خود توطئه های دشمنان را که خواهان تضعیف اقتدار کشور بوده و هستند از میان برده است.

این بزرگ طایفه اذعان کرد: مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های اخذ رای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، افراد اصلح را برای چهارسال آینده کشور انتخاب کنند.
 
مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن مشروعیت نظام است

حاج عبدالعزیز مرادزهی، یکی از سران طوایف و عشایر استان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: آحاد مختلف مردم برای دفاع از آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب اسلامی در 28 خرداد ماه جاری با حضور حداکثری خود بار دیگر نقشه شوم دمشنان را خنثی خواهند کرد.

وی افزود: دشمن از مدت ها قبل برای کاهش مشارکت مردم در این عرصه سیاسی برنامه و طرح ریزی کرده و در این زمینه با ایجاد یاس و ناامیدی سعی در اجرای نقشه شوم خود را دارد اما مردم ایران با حضور حداکثری در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد و بار دیگر وفاداری و حمایت همه جانبه خود را از انقلاب و اسلام اعلام می کنند.

این بزرگ طایفه ادامه داد: حضور در انتخابات امری الهی است که سرنوشت چهار سال کشور را تعیین می کند، این حضور خاری در چشم دشمنان است.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری علاوه براینکه مشتی بر دهان یاوه گویان است، منجر به اقتدار، عظمت، امنیت، صلابت ایران اسلامی خواهد شد.

مرادزهی با بیان اینکه انتخاب اصلح یکی از موضوعات مهم برای حضور در پای صندوق های رای است، گفت: باید کاندیدی انتخاب کرد که مدیر، بصیر و آگاه به درد مردم، صادق، دلسوز، مرد میدان عمل و از همه مهمتر متعهد و متدین باشد؛ در این زمینه باید از توان نخبگان و بزرگان استفاده کرد.

انتخابات پرشور خلق حماسه ملت در گام دوم انقلاب است

سردار حاج خوبیار شهنوازی یکی از سران طوایف و عشایر در گفت وگو با خبرنگار ما ضمن دعوت از مردم در انتخابات 1400، بیان کرد: انتخابات فرصتی برای به نمایش گذاشتن اقتدار انقلاب و نظام است.

وی افزود: دشمنان و بدخواهان از مدت ها قبل با طرح ریزی و اجرای توطئه های شوم سعی در کاهش ماشرکت مردم در این عرصه سیاسی دارند چرا که به خوبی می دانند همراهی ملت با نظام، کاخ آرزوهایشان را ویران و نقشه ها و تبلغات شوم آنان را ختثی می کند.

این بزرگ طایفه با بیان اینکه ترغیب مردم به حضور منجر به حفظ نظام یکپارچه دینی می شود، ادامه داد: در 28 خرداد آحاد مختلف جامعه با حضور گسترده در صحنه انتخابات مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی در راس آنان آمریکا خواهند زد.

وی با بیان اینکه انتخابات و مشارکت در آن موجب تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است، اذعان کرد: هرچه حضور مردم پرشورتر باشد،  نظام و انقلاب اسلامی قوی‌تر به راه عزت‌بخش خود ادامه خواهد داد.

خوبیار اظهار کرد: مشارکت و حضور حداکثری مردم و انتخاب صحیح، سنگ بنای گام دوم را محکم و تثبیت می کند، بر این اساس همه با انتخابی آگاه، با درایت و بصیرت پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد چرا که این حضور خاری در چشم دشمنان است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۴۱


ارسال