سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۱
دعوت سران طوایف و عشایر برای حضوری پرشور در 28خرداد؛
مشارکت در انتخابات، لبیک به فرمان رهبری است/هر رای ملت تیری بر قلب دشمنان اسلام و انقلاب
 
سران طوایف و عشایر سیستان و بلوچستان از مردم پایتخت وحدت ایران اسلامی خواستار آن شدند تا امروز 28 خرداد ماه در سیزهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور گسترده به عمل آورند.
به گزارش عصرهامون، کمتر از 6 ساعت دیگر به 28 خردادماه، نخستین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب باقی مانده است و مباحث انتخاباتی و صحبت از کاندیداهای مختلف نقل محافل خیلی‌هاست حتی در جمع‌های خانوادگی هم حرف از انتخابات و رأی دادن به گزینه اصلح و غیره است.

مردم شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران اسلامی همچون سایر ملت مشکلات را به اصل انقلاب و نظام اسلامی ربط نمی‌دهند و می دانند اگر مشکلی هم وجود دارد به علت سوء مدیریت دولت‌ها و بی‌عملی مسئولانی است که فقط در این سال‌ها شعار داده‌اند.

در همین راستا سران طوایف و عشایر استان تاکید کردند: رای دادن حق و وظیفه شرعی همگان است که نباید از آن کوتاه بیایند بلکه حتما در انتخابات شرکت ‌و نقشه شوم دشمنان را خنثی کنند.
 
مشارکت در انتخابات، لبیک به فرمان رهبری است

امیر حمزه رودینی، معتمد طایفه رودینی از ایل بزرگ براهویی در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: شرکت در انتخابات وظیفه همگانی و تکلیف الهی است، انقلاب اسلامی ایران یک عنایت از طرف خداوند به ملت و یک نعمت الهی است که همواره خداوند پشتیبان آن می باشد.

وی افزود: از زمان پیروزی انقلاب معاندین نظام، مخالفین داخلی، استکبار جهانی در راس آن آمریکا همواره در صدد آسیب رساندن به انقلاب بوده اند، اکنون در این عرصه سیاسی نیز از مدتها پیش طرح ریزی کرده تا با کاهش مشارکت مردم در انتخابات مواجه باشیم.

این معتمد ایل تصریح کرد: سخنان رهبر انقلاب فصل الخطاب است و همگان در انتخابات با قدرت شرکت کرده و فرد اصلح را انتخاب می‌کنیم؛ چراکه ملت، نظام اسلامی و کشور و رهبری را دوست دارند و رهبر انقلاب را پدر خود می دانند.

رودینی ادامه داد: طوایف استان سیستان و بلوچستان در چنین روزی همه به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته و در انتخابات حضور پر رنگی داریم.

معتمد ایل بزرگ براهویی اذعان کرد: حضور در انتخابات مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی است و برای انقلاب اسلامی ایران اقتدار، عظمت و عزت را به دنبال دارد.

هر رای ملت تیری بر قلب دشمنان اسلام و انقلاب است

 حاج شهاب الدین رستاخیز، یکی از سران طوایف معتمد طایفه کمال زهی از ایل بزرگ نارویی در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه عشایر ذخایر انقلاب هستند، بیان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون همواره سران طوایف و عشایر در صحنه های مختلف حامی و پشتیبان نظام و انقلاب بوده و همچنان گوش به فرمان ولی فقیه هستند.

وی افزود: انتخاب اصلح حق هر فرد است که باید در تعیین سرنوشت کشور مشارکت و دخالت کند.

این بزرگ طایفه ادامه داد: دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای هستند چرا که این حضور حداکثری برای آنان کابوس وحشتناکی است که از یک سو منجر به پیشرفت و آبادانی کشور ایران و از سوی دیگر باعث شکست و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب می‌شود.

وی اذعان کرد: ایران اسلامی دشمنان قسم‌خورده دارد که چشم دیدن پیشرفت و توسعه این مرز و بوم را ندارند، اکنون نیز به دنبال عدم مشارکت مردم در عرصه مهم انتخابات هستند.

معتمد طایفه کمال زهی اظهار کرد: امروز مردم در پای صندوق های رای با انتخابی آگاه و بصیر و با هوشیاری برای دفاع از حق خود به میدان آمده تا با انتخاب اصلح به ندای رهبر انقلاب لبیک گویند.

رستاخیر تاکید کرد: هر رای ملت تیری بر قلب دشمنان است و دشمن را به افول و نابودی می کشاند.
 
حضور پای صندوق های رای مصداق جهاد برای خدا است

محمدعلی عسگری یکی از معتمدین زاهدانی و بزرگان طوایف و عشایر سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما  با بیان اینکه یکی از فروع دین "جهاد" است، بیان کرد: رفتن پای صندوق های رای نوعی جهاد به شمار می‌رود که پوزه استکبار را به خاک می مالد.

وی افزود: دشمنان از مدت‌ها قبل با تبلیغات سو به دنبال کاهش مشارکت مردم در عرصه انتخابات هستند تا بگویند مردم از نظام خسته اند، در صورتی که اینگونه نبوده و ملت، انقلاب و نظام اسلامی را دوست دارند.

این معتمد زاهدانی ادامه داد: مسئولین و مدیران ما باید اهتمام جدی تری در رفع مشکلات و کاستی های موجود داشته باشند، امید است با انتخاب فرد اصلح چالش‌های موجود پُر و مشکلات کشور برطرف شوند.

وی اذعان کرد: با انتخاب آگاهانه مسئولی را بر می گزینیم که مطالبات ملت را پاسخ دهد و درک آنان را درک کند.

این بزرگ طایف اظهار کرد: سخنان رهبر انقلاب فصل‌الخطاب است، امروز ما پای صندوق های رای رفته و توطئه دشمنان را خنثی می‌کنیم و به کوری چشم دشمنان با مشارکت حداکثری و انتخابی آگاهانه رای خود را در صندوق ها خواهیم انداخت و به نظام جمهوری اسلامی ایران "آری" می گوییم.
 
مردم انقلاب، رهبری و نظام را دوست دارند

حسین بزی یکی دیگر از بزرگان و طوایف استان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون عشایر و طوایف هم پای نظام و انقلاب بوده و از آرمان‌ها و دستاوردهای آن دفاع کرده‌اند.

وی افزود: مردم چنانچه در گذشته کمی و کاستی وجود داشته را به پای نظام نمی گذارند و با صندوق ها قهر نکرده بلکه بالعکس اهداف شوم دشمن امروز در میدان آمده و در پای صندوق های رای حضور حداکثری دارند.

این بزرگ طایفه ادامه داد: دشمنان با اختلاف پراکنی و تبلیغات سو درصدد کاهش مشارکت مردم هستند اما این ملت از نظام دلسرد نیستند و اگر کمبودی است به پایین نظام نمی‌گذارند بلکه همه در خدمت نظام و رهبری هستند.

وی اذعان کرد: با توجه به شرایط حساس جامعه همه امروز دی میدان عمل وارد شده و با حضور پای صندوق‌های رای به فرد اصلح رای می دهیم تا سرنوشت کشور تغییر یابد.

بزی خاطر نشان کرد: شرکت در انتخابات گره گشایی از مشکلات کشور کرده و حضور گسترده و پرشور مردم از تمام اقشار و مذاهب در انتخابات مشتی آهنین بر دهان دشمنان است.

این بزرگ طایفه اظهار کرد: امروز 28 خرداد و حضور پرشور مردم در انتخابات به دشمنان نشان می‌دهد که مردم انقلاب، رهبری و نظام را دوست دارند.
 
با انتخابی آگاه و بابصیرت و هوشیاری در پای صندوق های رای می آئیم

حاج محمد انور نارویی، یکی دیگر از سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: حضور پرشور در انتخابات وظیفه شرعی همگان است تا با مشارکت گسترده در پای صندوق های رای در سرنوشت کشور دخالت کنند.

وی با بیان اینکه کاندید اصلح فرد دلیر، شجاع و مدیر است، گفت: با انتخابی آگاه و بابصیرت و هوشیاری امروز در پای صندوق های رای می آئیم تا نقشه دشمنان را خنثی کنیم.

این بزرگ طایفه ادامه داد: کاهش مشارکت مردم در انتخابات یکی از دسیسه های شوم دشمنان بوده که مدت ها قبل روی آن برنامه ریزی کرده اند اما مردم ایران برای نابودی و ناامیدی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام پای صندوق ها می آیند.

وی اذهان کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام از همراهی و حضور مردم در این عرصه واهمه دارند.

نارویی اظهار کرد: نظام هیچگونه بد قولی به مردم و کشور نکرده است، مسئولین و مدیران بوده اند که بیش از توان خود قول‌ها و وعده وعیدهای دادند که مردم آنها را به پای نظام نمی گذارند و با حضور حداکثری خود مشتی محکم بر دهان دشمنان می زنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۹۳


ارسال