سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۶
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:
نخستین دوره مسابقات اسکواش مبتدیان پسر کشور در زاهدان استارت خورد
 
ادهم کرد گفت: نخستین دوره مسابقات اسکواش سه طرف دیوار مبتدیان پسر کشور در زاهدان استارت خورد.
ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: برای اولین بار در سطح کشور مسابقات اسکواش سه طرف دیوار مبتدیان پسر کشور به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به میزبانی زاهدان در پارک لاله این شهرستان استارت خورد.

وی ادامه داد: این مسابقات به مدت چهار روز با حضور بیش از 26 ورزشکار از استانهای خراسان جنوبی، کرمان، چهارمحال بختیاری و سیستان و بلوچستان با حضور نمایندگان فدارسیون اسکواش کشور و به همت هیات اسکواش استان برگزار می شود.

به گفته کرد، ترویج، شناخت و توسعه ورزش جذاب و پرهیجان اسکواش به نسل جوان و همچنین استعدادیابی در بین علاقمندان مستعد و پتانسیل دار کشور بویژه استان سیستان و بلوچستان از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی اضافه کرد: از نکات قابل توجه این مسابقات، برگزاری این رقابت ها برای اولین بار توسط هیئت اسکواش سیستان و بلوچستان با استفاده از ابزار و تجهیزات ارزان و ساخت کورت های هم هزینه تر با رعایت استانداردهای جهانی زیر نظر کمیته همگانی فدارسیون است که در نهایت نفرات برتر این مسابقات، حکم قهرمانی با امتیاز کشوری از سوی فدراسیون دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۴۷


ارسال