سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶
طعم شیرین مواسات و همدلی با خدمت بی منت به مردم ادامه دارد؛
ایثار وقت و هزینه برای پویایی چرخ کارخانجات/ اجرای 875 ساعت «شیفت ایثار» به همت کارگران بسیجی در سیستان وبلوچستان
 
بار دیگر کارگران بسیجی سیستان وبلوچستان با ایثار وقت و هزینه برای پویایی چرخ کارخانجات و کمک به هم نوعان در اقدامی جهادی به مشارکت در طرح شیفت ایثار پیوستند.
به گزارش عصرهامون، از روزهای سخت دفاع مقدس تفکر و عقیده تامل برانگیز دلاور مردانش برای‌مان به یادگار مانده به گونه ای که امروز در عرصه دفاع اقتصادی جوانانی هستند که برای کمک به چرخش تولید کشور، پویایی چرخ کارخانه ها و کمک به نیازمندان دردهای خود را فراموش کرده و با الگوگیری از سیره شهدا؛ علیرغم مشکلات اقتصادی موجود پا جا پای دلاورمردان و رزمندگانی گذاشته اند که امروز آرامش، اقتدار و امنیت را مرهون رشادت هایشان هستیم.

قریب به چهار دهه از دفاع مقدس می گذرد اگر چه آن روزها سلاح نظامی بود و امروز ابزار کار، فنی یا نقشه ها عملیاتی بود و اکنون طرح تولید ملی شدند؛ اما امروز کارگران ما پا به پای همان رزمنده ها قدم در راه پیشرفت کشور گذاشتند و در سنگری که از خاکریزها به پشت دستگاه های تولیدی رفته ثابت می کنند که در گذرگاه های سخت همچنان با قوت پای انقلاب و کشور ایستاده اند و نمی گذارند دشمنان نظام با تحریم های بسی ناجوانمردانه منجر به تعطیلی کارخانجات و واحدهای تولیدی شان شوند.

در این میان جامعه کارگری در دوران انقلاب اسلامی بارها چه در جبهه تولید و چه در جبهه جهاد ثابت کرده اند که حیات یک ملت مرهون کار و کارگری است.

محمد قورزایی، مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما از اجرای 875 ساعت «شیفت ایثار» به همت کارگران بسیجی در این استان خبر داد و گفت: به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته بسیج ۵۳ واحد تولیدی در اقصی نقاط استان اقدام به مشارکت در این امر خداپسندانه کردند.

وی افزود: یکی از اهداف این طرح مداومت کاری بدون دستمزد است که در این خصوص علیرغم شیوع ویروس منحوس کرونا و وارد شدن فشار اقتصادی و معیشتی به جامعه کارگری، اما این زحمتکشان مظلوم در صف مقدم خدمت به آسیب‌دیدگان ایستاده و ادای دِین می کنند.

به گفته این مسئول، با توجه به اینکه یکی از اهداف دشمن مایوس کردن مردم وخاموشی چرخ واحدهای تولیدی است، کارگران بسیجی با حضور پویا و فعال خود در جبهه اقتصادی توطئه شوم دشمنان را نقش برآب و خنثی کرده اند.

وی تصریح کرد: کارگران بسیجی با هدف کاهش آلام مردم پس از ساعت اداری بدون هیچ مزد و منتی به فعالیت خود ادامه داده که این مهم نشان از عزم جزم آنان در پویایی چرخ کارخانجات و واحدهای تولیدی و همچنین جهادی از جنس انسان دوستی دارد که به همگان ثابت می کند در طول این چهل سال علیرغم مشکلاتی که در کشور وجود داشته اما کارگران همواره به آرمان های انقلاب و نظام اسلامی پایبند بوده اند.

مدیر سازمان بسیج عشایری در بخش دیگر سخنان خود، ادامه داد: به مناسبت هفته بسیج میز خدمت جهادی با حضور متولیان امر در دو کارخانه بافت بلوچ ‌و نیروگاه بخارشهرستان ایرانشهر با همت بسیح کارمندی و کارگری به منظور تقویت روحیه و ایجاد انگیزه و ایجاد آمادگی های لازم در مقابله با بحران ها و با با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۵۹


ارسال