پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶
وقتی تکریم ارباب رجوع رسالت اصلی بسیج ادارات در خدمت رسانی می شود؛
میز خدمت فرصتی برای کارگشایی و کمک به مردم/ مدیریت جهادی راه حل مشکلات است
 
با هدف حل مشکلات مردم میز خدمت جهادی در مناطق مختلف سیستان وبلوچستان راه اندازی شد چرا که این اقدام فرصتی برای کارگشایی و کمک به مردم است.
به گزارش عصرهامون، بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با هدف افزایش مقبولیت و کارآمدی نظام اداری و افزایش رضایتمندی مردم، دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم، دیدن برخی واقعیت‌ها و تلاش برای رفع مشکلات مردم سال هاست که با روحیه انقلابی و تفکر جهادی اقدام به راه اندازی میز خدمت با ارتباط بی واسطه مسئولان با مردم در مناطق مختلف به ویژه نقاط محروم و حاشیه نشین کرده است.

در همین راستا و در تداوم ارائه خدمات جهادی و بی منت بسیجیان، در چهل و دومین هفته سالگرد بسیج مستضعفین که با شعار محوری "بسیج پاره تن مردم" است بسیج ادارات سیستان وبلوچستان اقدام به برپایی میز خدمت جهادی در محله سیستان مسجد حضرت معصومه (س) شهرستان زاهدان کرد.

در این میز خدمت مدیر سازمان بسیج  ادارات و کارمندان سپاه سلمان استان، مدیران ادارات آب و فاضلاب ،کمیته امداد، شهرداری، برق منطقه ای، فنی و حرفه ای و گاز شهرستان زاهدان حضور داشتند که پس از بیان مشکلات توسط اهالی قول هایی نیز از سوی متولیان امر برای حل و فصل مشکلات ارائه شد.
 

 
تسریع در کارهای مردم با برپایی میزخدمت در مناطق محروم

حسن نکوئی، مدیر سازمان بسیج ادارات استان در حاشیه برگزاری این میز خدمت با بیان اینکه این اقدام جهادی با اجرای برنامه در خارج از ساعات اداری و مجموعه اداری برگزار می شود، گفت: میز خدمت یک برنامه منسجم و هدفمند برای تسریع در کارهای مردم و جلوگیری از سرگردانی آنان در مراجعه به ادارات است.
 
وی با بیان اینکه مدیران باید در راه اندازی میز خدمت در ادارات خود اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: یکی از فلسفه‌های مهم انقلاب اسلامی خدمت بی‌منت به‌مردم و یادآوری اهداف واقعی واصلی انقلاب است که بهترین عنوان را برای خود خدمتگزاری انتخاب کرد؛ بر این اساس میز خدمت فرصتی برای ارتباط رودررو با مردم و شنیدن خواسته‌ها و مطالبات آنان است.

این مسئول در بخش دیگر سخنان خود هدف از برگزاری میزهای خدمت را  تسریع در رفع مشکلات مردم عنوان و بیان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند در این راستا از تمام ظرفیت های بسیج کارمندان برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد .
 

 
وی با تاکید بر این مطلب که میز خدمت به معنای کارگشایی و کمک به مردم است، ادامه داد: لازمه تحقق این اقدام جهادی مدیرانی با روحیه و تفکر بسیجی هستند تا پاسخ گو مردم باشند چرا که یکی از دغدغه های موجود مقوله تکریم ارباب رجوع و خدمات‌رسانی به مردم است.

نکوئی با تاکید بر این مطلب که میزخدمت جهادی زمینه رضایتمندی و مرتفع شدن مشکلات آ\اد مردم را فراهم کرده است، افزود: بسیج ادارات با بهره مندی از تمام توان و همت خود در اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر حضور مسئولین در بین مردم و حل مشکلات آنان اهتمام جدی داشته و عزم خود را در راستای برپایی میز خدمت در تمام نقاط استان جزم کرده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۲۵


ارسال