پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۲
امام جمعه شهرستان خاش؛
حضور مردم در راهپیمایی قدس مشت محکمی بر تفکر اسرائیل غاصب بود
 
حجت الاسلام محمدحسین میری گفت: حضور مردم در راهپیمایی قدس مشت محکمی بر تفکر اسرائیل غاصب بود و این راهپیمایی بسیار باشکوه برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام محمدحسین میری در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان خاش، اظهار کرد:‌ جنایاتی که در یمن رخ می‌دهد نشان روشنی از دخالت آمریکا در مسائل منطقه‌ای به ویژه تحریک آل‌سعود و گروه‌های تکفیری است تا عالم اسلام را ناامن جلوه دهند.
وی اختلاف‌افکنی در منطقه را اصلی‌ترین فریب و دسیسه دشمنان اسلام برشمرد و تصریح کرد: آنها با این کار تلاش می‌کنند تا همه کشورهای اسلامی منطقه را درگیر کنند تا رژیم نامشروع صهیونیستی که در صدد احیا و تقویت توان خود است، بتواند به جنایات خود در منطقه فلسطین ادامه دهد.
امام جمعه شهرستان خاش گفت: ‌این رژیم حزب‌الله و حماس را کابوس بزرگ خود در اندیشه نامبارک توسعه و تسری خود می‌داند چراکه در یک جنگ نابرابر در مدت ۳۳ روز و در جنگی دیگر در مدت ۲۲ روز شکست سهمگینی را از این گروه‌های اسلامی پذیرفته است.
حجت الاسلام میری گفت: فلسطین و قدس شریف سرزمینی مقدس است که بعد از قرن‌ها از دست فلسطینی‌ها گرفته شده و به رژیم صهیونیستی و غاصب از سوی غربی‌ها تحویل داده شده تا آنها از دست این رژیم زالو صفت رهایی پیدا کنند.
وی استقرار یهود و نظام صهیونیستی را در این منطقه به دنبال اخراج از کشورهای غربی نتیجه تفکر و اندیشه بلند مدت غربی‌ها در رهایی از ظلم و تعدی صهیونیست‌ها اعلام کرد و گفت: با این استقرار صهیونیسم در این نیم قرن به جنایاتی بزرگ علیه مسلمانان دست زده تا به هر شکل ممکن سرزمین آبا و اجدادی آنها را از بین برده و زمینه سکونت نامشروع خودشان را فراهم کنند.
حجت الاسلام میری با اشاره به مذاکرات اخیر در روزهای گذشته اضافه کرد: ملت بداند چه توافق انجام شود و چه نشود، فکر نکنند که این مشکلات در جامعه زود حل می‌شود، در حالی که بعضی از مشکلات جامعه قبل از تحریم هم وجود داشته است.
امام جمعه شهرستان خاش حفظ حقوق ملت ایران و رعایت خطوط قرمز نظام، رهبری و ملت را یادآور شد و گفت: این مذاکرات اقتدار، عزت و شکوه ملت ایران در جهان را به دنبال داشته است.
وی ضرورت رعایت حدود و حریم اسلامی به ویژه عفت و حجاب را در جامعه اسلامی یادآور شد و گفت: زنی که از دایره عفت و حجاب خارج شود بلاهای الهی را نظاره‌گر است چراکه چنین زنی زمینه شهوت و تهییج نفس انسانی را فراهم می‌آورد.
حجت الاسلام میری افزود: غرب به دنبال ترویج رذایل اخلاقی خود در جامعه ماست در حالی که باید به هوش باشیم تا این کانال‌های ماهواره‌ای به نام زندگی مدرن وارد خانه‌های ما نشود و همچنان پاسدار حریم الهی و حدود شرعی باشیم.
وی بدحجابی را زمینه‌ساز وسوسه‌های شیطانی برشمرد و گفت: همه باید در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر عزت و عظمت خودمان را بیش از گذشته حفظ کنیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۹۲۸


ارسال