يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۰
گزارشی از پشت پرده نامه سران فتنه به آمریکاییها ،
تقلب، سناریوی فتنه سبز از جنس آمریکا
 
فتنه 88 سناریوی که چهره واقعی بسیاری از مدعیان به ظاهر انقلابی و دوستدار نظام جمهوری اسلامی در ایران را برملا ساخت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا:فتنه 88 سناریوی که چهره واقعی بسیاری از مدعیان به ظاهر انقلابی و دوستدار نظام جمهوری اسلامی در ایران را برملا ساخت، همان آشوبی که هر چند به ظاهر توسط عده ای فریب خورده و خیانتگر داخلی به جریانی بزرگ برای براندازی نظام تبدیل شده بود اما حقیقت ماجرا از پشت صحنه این آشوب و فتنه به آمریکاییها بر می گردد ،آمریکایی که در تمام سالهای قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران لحظه ای برای به آشوب کشاندن این کشور آرام و قرار نگرفت و هر سال با نقشه و ترفندی جدید در جهت براندازی و مقابله با جمهوری اسلامی به پیش می رود.
جریان فتنه انگیزی ۸۸ با راه اندزی سناریوی تقلب ، ماه ها پیش از شروع انتخابات آغاز و از همان زمان بود که موضوعاتی مانند سلامت انتخابات شکل گرفت و تا روز انتخابات این پروژه به اوج خود رسید. بیانیه های از پیش نگاشته شده در فضای مجازی منتشر شد و جریان آشوب را به سطح خیابان ها کشاند. شاید خود سران فتنه نیز گمان نمی کردند؛ جرقه ای که در خرمن فتنه انداخته اند تا این اندازه گسترده شود.
با تدبیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور، بساط فتنه پس از ماه ها آشوب و بلوا جمع شد و توطئه دیگری از جنس آمریکایی در نطفه خفه شد.
آنچه که از این جریان برآمده است و اینکه هدف اصلی فتنه ۸۸ نه بحث انتخابات بلکه براندازی بوده و این پروژه از کانال سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن به کمک مزدوران داخلی در حال انجام بود و اینجاست که مهر تایید براندازی نظام از سوی فتنه گران تایید می شود، در زمانی که از کشورهای غربی می خواهند تحریم ها را افزایش دهند تا مردم به فکر براندازی بیفتند!

اگر بگذریم از هزینه‌های فتنه ۸۸ در مباحث مختلف مانند فرهنگی، سیاسی و اجتماعی که بر نظام بسیار سنگین بود اما نمی توان هزینه های اقتصادی که برخی از سران فتنه ۸۸ با نامه‌نگاری با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه خواهان افزایش تحریم و فشار اقتصادی به ایران شدند و همان زمان شاهد تصویب تحریم‌های شورای امنیت بودیم را نادیده گرفت ،هزینه های که فشار بسیار مضاعفی بر اقتصاد کشور وارد کرد .


حال پس از مدت ها، ابعاد جدیدتری از خیانت فتنه گران به منافع ملی ایران نمایان می شود. مایکل لدین، مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا در یک افشاگری در نشریه «فوربس» عنوان داشته که چاک شامر، سناتور دموکرات مامور فرستادن نامه ای از سوی وزارت خارجه آمریکا برای میر حسین موسوی، یکی از سران فتنه می شود.
لدین که از حامیان ایجاد انقلاب رنگی در ایران است، با اشاره به انتخابات سال ۱۳۸۸ و اتفاقات پس از آن، نوشته است: «دولت (آمریکا) تصمیم گرفت پیامی برای گروه (میر حسین) موسوی، جنبش سبز، بفرستد. سناتور شامر دوستی در وال استریت داشت که با سبزها در ارتباط بود و همان فرد به عنوان رابط انتخاب شد.»
از شامر خواسته شده بود تا از رهبران سبزها تا از طرف دولت آمریکا پرسیده شود:"سبزها بدانند که این سوالات از سوی وزیر خارجه آمریکا مطرح می‌شود:‌ چه کاری باید انجام دهیم؟ چه کاری نباید انجام دهیم؟ "پاسخ این پیام در یک یادداشت ۸ صفحه ای در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۰۹ (۹ آذر ۸۸) از سوی سران فتنه ارسال می شود. به نوشته لدین:"نویسندگان محتاط بوده‌اند، و متن امضا نشده و من دلایل روشنی دارم که چند نفر در تهران روی آن کار کرده‌اند."
این نامه تصویری از ایران با عبارت‌های بسیار خشنی آماده است که این کشور تحت" حکومت استبدادی" ،" رژیمی خشن"، "دیکتاتوری" است که با سرکوب مردم، چپاول منابع عمومی ادامه حیات می‌دهد. همچنین در این نامه تاکید شده است که" حکومت قابل اصلاح نیست اما نیروهای حامی تغییر در داخل قوی هستند و به خوبی هدایت می شوند."
لدین می‌افزاید: به گفته دوست شامر در وال استریت ژورنال که من با وی صحبت کردم، یادداشت به شامر تحویل داده شد. وزارت خارجه(آمریکا) می گوید هیچ اطلاعی در این زمینه ندارد و دفتر شامر هم از اظهار نظر در این باره امتناع کرد، اما نمی توانم تصور کنم که نامه را به هیلاری کلینتون دوست و همکار سابقش نداده باشد. سبزها به دولت اوباما دقیقا گزینه‌های واقعی را گفتند: یا از رژیم حمایت کنید یا از آزادی حمایت کنید و تغییر دموکراتیک در ایران را تشویق و حمایت کنید.
این موضوع در حالی از سوی یک مقام سابق آمریکایی افشا شده که تاکنون دولت آمریکا در این زمینه موضع گیری نکرده است. اما پیش از این نیز، صادق خرازی، یکی از نیروهای اصلاح طلب و دبیر کل حزب جدید التاسیس ندای ایرانیان، در مصاحبه با هفته نامه مثلث عنوان کرده بود در دوران سفارت وی برخی از اصلاح طلبان به خارجی ها گرا می دادند: من اصلاح‌طلبی که نمادش خارج از کشور باشد و پول بگیرد را قبول ندارم. اینکه بروند و اتهام بزنند و بدو بیراه بگویند و شانتاژ کنند را قبول ندارم. کسانی را یادم است که در دورانی که سفیر بودم با خارجی‌ها مذاکره می‌کردند و به دشمن ‌گرا می‌دادند؛ من آنها را به‌عنوان اصلاح‌طلب قبول ندارم. لیست‌شان را هم دارم و اگر قرار باشد روزی ارائه دهم، ارائه خواهم داد. منتها به سیستم امنیتی نخواهم داد و اگر بخواهم بدهم به مردم ایران ارائه می‌دهم .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۷۳۳


ارسال