چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
مسئولین شهر زاهدان در روز قدس چه گفتند؟
اسلام، نماد اصلی حقوق بشراست/ دنیای اسلام دست از حمایت مردم مظلوم برنمی‌دارد
 
مراسم گرامیداشت روز قدس همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در زاهدان برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، مراسم گرامیداشت روز قدس امسال همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در بیش از 50 نقطه استان سیستان وبلوچستان برگزار شد که مردم غیور و همیشه در صحنه این استان اعم از شیعه و سنی با شکوه فراوان خود و با سر دادن شعارهای محکم و کوبنده ای که بر سر استکبار جهانی فرو آوردند کینه و انزجار خود را از این یاوه گویان استکبار ستیز به نمایش گذاشتند.
گفتنی است این راهپیمایی صبح امروز 11 تیر ماه از میدان آزادی آغاز شد و در آن شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهایی ضد استکباری چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود به سمت مصلی زاهدان حرکت کردند.
در حاشیه این مراسم نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی به خبرنگار زاهدانه گفت: امروز حضور مردم اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس نشان از اتحاد و همدلی مردم دارد تا به دشمنان انقلاب اسلامی ثابت کنیم برای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی تا آخر در کنار هم ایستاده ایم.

اسلام، نماد اصلی حقوق بشراست
علیم یارمحمدی گفت: حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس، خشم و نفرت گسترده ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان از اقدامات وحشیانه و جنایات فجیع این رژیم جعلی و غاصب را به خوبی نمایان می کند.
وی بیان داشت: شعارهای محکم و کوبنده ای که امروز در راهپیمایی بر سر دشمنان فرو می آید مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار ستیز است.
نماینده مردم زاهدان در ادامه با بیان اینکه اسلام، نماد اصلی حقوق بشراست، افزود: ما هرگز زیر بار زورگویی دشمنان و یاوه گویان استکبار ستیز نخواهیم.

دنیای اسلام دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین برنمی‌دارد
«دکتر حسینعلی شهریاری» نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه مراسم راهپیمایی به خبرنگار زاهدانه گفت: روز قدس یکی از برجسته ترین یادگارهای امام راحل است که ما مسلمانان وظیفه داریم با حضور خود در دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین ، یمن و عراق و غیره در این راهپیمایی شرکت کنیم.
وی تاکید کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به جهانیان ثابت کرد که دنیای اسلام دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین برنمی‌دارد.

حضور مردم در زاهپیمایی نقشه دشمنان را نقش برآب می کند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم به خبرنگار زاهدانه گفت: راهپیمایی روز قدس نمایشی از وحدت مسلمانان برعلیه صهیونیسم جهانی است.
دکتر میری افزود: با توجه به حجمه های زیادی که بر علیه اسلام از سوی دشمنان وجود دارد، این حضور پرشکوه مردم اثرات موثری بر نامیدی نقشه های شوم دشمنان دارد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۱۳۸
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال