جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
دل دادن و قلوه گرفتن دهیاران برای ستاد های روحانی
 
در روزهای اخیر برخی از ستاد های اصلاح طلبان در شهرستان های سیستان افتتاح شده اند که تجمعات مردم در آنها نشان می دهد که دهیاران لیدرهای اصلی این ستادها هستند.
به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند،  روزهای پایانی تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهرها امروز در همه ی کشور داغتر از قبل .شده است، ستاد های انتخاباتی به خصوص ستادهای اصلاح طلبان امروزه هزینه های سنگینی را برای تبلیغات گسترده خود انجام داده اند
در برخی از ستاد های شهرستانی نکته جالبی به چشم می خورد که این امر باعث شده است تا فعالیت های مشکوکی که گفته می شود فرمانداری ها، دهیاران را مجاب کرده اند تا مردم را به سمت روحانی بکشانند سندیت بخشد.
در روزهای اخیر برخی از ستاد های اصلاح طلبان در شهرستان های سیستان افتتاح شده اند که تجمعات مردم در آنها نشان  می دهد که دهیاران لیدرهای اصلی این ستادها هستند.
در حالی دهیاران فعالیت سیاسی خود را برای اخذ رای مردم به سمت روحانی آغاز کرده اند که در روزهای گذشته در طی جلساتی خصوصی فرمانداری ها گفته بودند که مردم را برای رای به روحانی از قطع کردن یارانه ها بترسانید.
با این حال لیدری دهیاران در  ستادها می تواند استفاده از امکانات دولتی به نفع دکتر روحانی باشد، مسئله ای که در روز های گذشته برخی از ائمه جمعه آن را حرام شرعی اعلام کرده بودند.
با این وجود در روزهای آینده که به انتخابات نزدیکتر خواهیم شد فعالیت های مشکوک دهیاران و فرمانداری ها  بیشتر از قبل نمایان خواهد شد تا دولت نشان بدهد که طرفداران خود را به وسیله زور و تهدید به میدان آورده است.
در روزهای گذشته نیز یکی از نمایندگان سیستان که ماه هاست از مردم به دور بوده با نزدیک شدن به روزهای انتخابات آن را در میان مردم محروم می بینیم تا شگرد دولت در مناطق محروم از همین روزها برای مردم نمایان شود.
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۹۸


ارسال