چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
مسئول اداره تبلیغات اسلامی هیرمند:
سند2030 قطعاً نفوذ فرهنگی است
 
حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی گفت: به اجرا درآوردن سند 2030 در کشور به ضرر همه ی فرزندان ملت خواهد بود، انقلاب اسلامی یکی از بهترین نظام های آموزشی را در اختیار دارد و اجرای این سند در کشور دلیلی ندارد.
به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند، حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند با بیان اینکه سند 2030 می تواند در روند آموزش تحصیلی بر مبنای دینی و اسلامی مخرب باشد گفت: این سند که با امضای مخفیانه برخی از مسئولین به امضا رسیده است می تواند آینده فرزندان ما را تحت تاثیر قرار دهد.
وی افزود: آیا دولت می تواند توجیهی برای امضای مخفیانه این سند که به طور کل فرزندان انقلاب را با مسائل غربی آشنا می سازد و زندگی آنان را در آینده تحت تاثیر قرار می دهد بیاورد؟
حجت الاسلام ظریف صیادی خاطرنشان کرد: مجلس با ورود به این موضوع به آن رسیدگی کند زیرا این سند در مجلس ارائه نشده است و فاقد اعتبار است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: این سند قطعاً نفوذ فرهنگی است،  به اجرا درآوردن آن در کشور به ضرر همه ی فرزندان ملت خواهد بود، انقلاب اسلامی یکی از بهترین نظام های آموزشی را در اختیار دارد و اجرای این سند در کشور دلیلی ندارد.
وی اظهار کرد: به گفته امام خامنه ای رهبر کبیر انقلاب اسلامی این سند مسئله ای نیست که ایران تسلیم آن شود و به اجرا در آوردن آن قطعا مجاز نیست، و فرزندان ملت ایران نیز این روش آموزشی را قابل قبول نمی دانند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۳۴


ارسال