جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
عصرهامون گزارش می دهد
تکمیل مسیر فنوج به تنگه سرحه در انتظار تامین اعتبار
 
تکمیل مسیر فنوج به تنگه سرحه نیازمند اعتبار است تا مسیر مردم فنوج به نیکشهر، ایرانشهر و چابهار نزدیک تر شود.
به گزارش عصرهامون، مسیر روستایی فنوج به تنگه سرحه که باعث نزدیک شدن این شهر به سایر شهرهای جنوبی استان می شود و عامل بیرون آمدن این شهر از بن بست است در انتظار توجه مسئولان و تخصیص اعتبار لازم می باشد.
این طرح به طول 38کیلومتر از سال 88آغاز شده و همچنان در حال اجرا می باشد و آنطور که مردم انتظار دارند سرعت پیشرفت ندارد.
رئیس راه و شهرسازی فنوج در گفت و گویی پیشرفت فیزیکی این مسیر مواصلاتی از سال88تاکنون را 50درصد عنوان کرد که تاکنون بیش از 8میلیارد تومان اعتبار برای این طرح هزینه شده و در راستای تکمیل این پروژه نیازمند 40میلیارد تومان دیگر می باشد.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان 8مهرماه 94به خبرگزاری ایسنا، خبر از تبدیل راه روستایی فنوج به تنگه سرحه به راه فرعی درجه یک و افزایش زمان بهره برداری از این طرح داده بود.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار وقت نیکشهر در 30تیرماه 92 در گفت و گویی با باشگاه خبرنگاران جوان،پیشرفت فیزیکی این پروژه را 80درصد عنوان و خبر از توقف پروژه به دلیل نبود اعتبار داده بود.
این مسیر باعث بیرون آمدن فنوج از بن بست و نزدیک شدن این شهر به شهرستانهای ایرانشهر، چابهار و نیکشهر می شود، با بهره برداری از این مسیر مواصلاتی، بیش از 9هزار خانوار از نعمت آن بهرمند خواهند شد و در سالهای اخیر متوقف بوده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۶۷


ارسال