پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲
در حادثه تروریستی تهران؛
مسئول دفتر نماینده چابهار هدف ۵ گلوله قرار گرفت/ حال وی مساعد است
 
صابر رئیسى ، مسئول دفتر عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار در حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی تهران هدف 5 گلوله قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون،به نقل از چهاربهاران،  به گفته صادق رئیسى برادر مسئول دفتر نماینده چابهار، صابر که از مجروحین حادثه تروریستى مجلس است از ناحیه کتف، شکم و پاها هدف ٥ گلوله قرار گرفته است.
صابر رئیسى ٣٢ ساله پس از انتقال به بیمارستان سینا تهران ۷ ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفته است و هم اکنون به بخش آى سی یو منتقل شده و وضعیت تنفسی و هوش وی خوب است.
فرهاد باقری در تشریح اتفاق روز گذشته گفت: مهندس صابر رئیسی از درب مراجعین (درب 2) ساعت ده و ربع پس از تماس با اینجانب و اخذ تلفن همراه ایشان، از درب دو وارد شدند که همزمان شد با حادثه تروریستی و چون جز نفرات اول بودند که متاسفانه از چهار ناحیه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.
وی افزود: تا ساعت یک که ما به هیچ راه خروجی دسترسی نداشتیم و برای مداوا به بیمارستان سینا منتقل شدند و تا ساعت 7 که عمل نامبرده علی رغم سنگینی و حساسیت، با موفقیت به اتمام رسید و پس از آن به ای سی یو منتقل شدند، با پیگیری و حضور بر تخت ایشان خوشبختانه همه وضعیت نرمال بوده و ضریب هوشی10 است و وضعیت صابر رئیسی کاملا طبیعی است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۴۳۸


ارسال