جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷
دعوت مسئولین شهرستان چابهار برای حضور حداکثری مردم در روز قدس:
روز قدس نمایش وفاداری به ارزشهای انقلاب در دفاع از مستضعفین جهان است
 
مسئولین ادارات شهرستان چابهار گفتند: مردم با حضور حداکثری در روز جهانی قدس وفاداری خودرا به ارزشهای انقلاب ودفاع از مستضعفین به نمایش خواهند گذاشت.
به گزارش عصرهامون،به نقل از چهاربهاران، در آستانه فرارسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان و نامگذاری این مناسبت به روز حمایت از مظلومین مسئولین ادارات شهرستان چابهار در گفتگوی با خبرنگار چهاربهاران از مردم همیشه در صحنه چابهار جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آوردند.
معاون اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار از آمادگی این اداره  برای برگزاری هر چه بهتر روز جهانی جهانی قدس خبر داد و گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور پرشور خود وظیفه خودرا در قبال ملت ستمیده فلسطین و مظلومان جهان ادا کنیم.
غلامرضا آرامش در گفتگو با خبرنگار چهار بهاران افزود: آخرین جمعه ماه عرفانی و مبارک رمضان فرا می رسد و امت روزه دار و مومن ایران اسلامی بار دیگر وظیفه دینی و ایمانی خود را در برابر ستمگران و زورگویان عالم فریاد می کنند
وی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی(ره)، تصریح شده است: ابتکار حکیمانه امام راحل در نامگذاری این روز تمام تلاش های این رژیم اشغالگر و جبهه استکبار را در کم رنگ کردن و به حاشیه راندن جنایات سیاست بازان این رژیم در منطقه و جهان ناکام گذاشت و موجب تقویت آرمان های فلسطین به عنوان قطعه ای جداناشدنی از جهان اسلام شد.
روز قدس عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی است
شهردار بندر چابهار روز جهانی قدس را نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله آزادی فلسطین از یوغ غده سرطانی صهیونیسم  دانست و گفت: آزادی قدس شریف بیانگر این نکته مهم یعنی؛' آرمان' مسلمانان جهان است.
بلوچ افزود: بی تردید اراده­ی انقلابی مردم ایران تحت رهبری امام امت، برای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی بود تا هم آموزه­های دینی در جامعه اجرا شوند و هم استقرار مردم سالاری دینی، حق تعیین سرنوشت را برای ملت شریف ایران، به ارمغان آورد.
فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار چهار بهاران تعیین جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس، از طرف بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، دور اندیشی امام خمینی (ره) دانست و گفت: نامگذاری روز قدس نمادی بسیار تاثیر گذار در مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بود.
سرهنگ پاسدار علی کوهستانی از مردم مومن و مسلمان چابهاری خواست تا در این بره حساس به پا خیزند و در راهپیمایی روز قدس حرکات ضد بشری آمریکا و صهیونیسم و ال سعود را محکوم سازند
روز قدس روز به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام و پیروزی حق بر کفر است.
 رئیس اداره بنیاد شهید چابهار با اشاره به اینکه روز قدس تنها متعلق به جریان خاصی نیست اظهار کرد: روز جهانی قدس تنها متعلق به یک جریان و اندیشه سیاسی خاصی نیست، بلکه این روز متعلق به تمام استکبارستیزان جهان با سلیقه‌ها و نژادهای مختلف است. به‌طور حتم حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتوانه‌ای برای انتفاضه مردم فلسطین است.
علی داورنیا افزود: مردم ما با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به رژیم غاصب صهیونیستی و هم‌پیمانانش آمریکا و کشورهای استکباری جهان، جواب دندان‌شکنی می دهند تا سال‌ها فراموش نکند.
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان چابهار ضمن اعلام آمادگی جامعه فرهنگی برای شرکت در راهپیمای روز قدس به خبرنگار ما گفت: ما جامعه فرهنگیان شهرستان چابهار برخود لازم و واجب می دانیم هم صدا و همدل با سایر اقشار مختلف جامعه پرشورتر از قبل در راهپیمایی روز قدس شرکت نمائیم .
حسن نوروزی افزود: مردم چابهار در روز قدس با حضور گسترده و پرشور خود، ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی، حمایت همه جانبه خود را از مردم مسلمان غزه اعلام می کنند.
روز قدس، روز محکومیت صهیونیست
رئیس دانشگاه پیام نور چابهارروز قدس را روز مقابله حق علیه باطل عنوان کرد و گفت: روز قدس روز ایستادگی مردم مسلمان جهان در برابر زیاده خواهی های استکبار و صهیونیست است.
مرتضی پورملایی در گفتگو با خبرنگارچهار بهاران افزود: مردم مایک بار دیگر یک دل و یکپارچه و متحد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با آرمان های والای مردم آزاده فلسطین تجدید میثاق نموده جنایات ددمنشانه و وحشیانه صهیونیست را محکوم می کنند.
رئیس اداره برق چابهار در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان الکریم فرصتی است برای همراهی با مردم ستمدیده فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیست
امید مشهدی افزود: ملت ایران در کنار امت مسلمان سراسر دینا در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت علنی خود را از مردم فلسطین، لبنان و نوار اشغالی اعلام می دارند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) چابهار به خبرنگار چهار بهاران گفت: روز قدس عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است.
رضا گلزار مقدم افزود: ملت بزرگ ایران با درک شرایط حساس فعلی با حضور حماسی وایستادگی انقلابی خود در روز قدس و دفاع از آرمان فلسطین نشان خواهند داد که مبارزه با دشمن کودک کش و تفرقه افکن صهیونیسم غاصب را فراموش نخواهد کرد و همچنان یاریگر مظلوم چه در فلسطین، یمن، سوریه، بحرین و دیگر نقاط جهان خواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۸۲۲


ارسال