يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,22 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
معاون طرح و توسعه بنادر استان سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برگزاری اولین دوره آشنایی با مفاهیم BPM در بندر چابهار
 
معاون طرح و توسعه بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از برگزاری اولین دوره مدیریت فرآیند های کسب و کار سازمان در بندر چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون،به نقل از  چهاربهاران، ملک حسن پاد اظهار کرد: اولین دوره آشنایی با مفاهیم مدیریت فرایند کسب کار(BPM) با هدف بهبود کیفیت خدمات و محصولات با استفاده از یک رویکرد ساختار یافته با تمرکز بر مدیریت فرآیند های کسب و کار سازمان در بندر چابهار برگزار شد.
وی افزود: مدیریت فرآیند کسب و کار یک روش نظام مند که کلیه مراحل مکانیزه و غیر مکانیزه به منظور دستیابی به نتایج هدف گذاری شده همسو با اهداف استراتژیک سازمان است.
پاد ادامه داد: هدف از این کارگاه آشنایی با رویکردهای نوین مدیریت فرایند کسب و کار و آشنایی مدیران و کارشناسان این حوزه با ویژگی­ها و مزایای سازمان فرایندگرا نسبت به سازمانهای وظیفه گرا است.
وی گفت: همچنین در این دوره مسیری که هر سازمان بایستی برای حرکت از سمت وظیفه گرایی به فرایندگرایی طی کند تبیین شده و الگوها و استانداردهای مطرح جهت مدلسازی فرایندها معرفی خواهند شد.
 معاون طرح و توسعه بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان مهمترین مزایای مدیریت فرایند کسب کار در سازمانها را افزایش رضایت مشتری، تسریع در هماهنگی میان قوانین محیط کاری، کنترل و پایش کار آیی کسب و کار و کاهش زمان ارایه خدمات دانست.
پاد خاطرنشان کرد: اهمیت این دوره آموزشی به حدی است که سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور طی بخش نامه دوره های آموزشی کارکنان دولت در حوزه فناوری اطلاعات به برگزاری دوره های آموزشی مدیریت فرایندهای سازمانی (BPM) اشاره مستقیم داشته است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۷۹


ارسال