جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۷
بانک سامان به وعده خود عمل کرد؛
صندلی های اهدایی دانش آموزان دشتیاری رسید+عکس
 
بانک سامان برای حمایت از توسعه دانش و تحصیل کودکان به‌ ویژه در مناطق محروم، صندلی‌های اهدایی به دانش‌آموزان بخش دشتیاری از توابع شهرستان چابهار اختصاص داد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از چهاربهاران، مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان با اعلام این خبر اظهار کرد:  نخستین محموله حاوی صندلی‌های اهدایی بانک سامان، تحویل مسئولان آموزش و پرورش بخش دشتیاری از توابع شهرستان چابهار شد.
منصور مؤمنی افزود: این محموله شامل ۸۸۰ صندلی دانش‌آموزی در شهرستان چابهار تحویل مقامات مسئول شد تا در مدارس منطقه توزیع شود.
وی با اشاره به نیاز مبرم منطقه بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تعداد کل صندلی‌هایی که به منطقه دشتیاری ارسال شده، به چهار هزار عدد افزایش یافت و همچنین ۴۰۰ تخته‌سفید (وایت‌بورد) نیز به مرور و پس از انجام فرآیند تامین و تولید، تحویل آموزش و پرورش منطقه دشتیاری می‌شود.
وی اذعان کرد: خرید این وسایل کمک آموزشی از تولیدکنندگان داخلی و از محل بودجه برگزاری ضیافت‌های افطاری بانک سامان در ماه مبارک رمضان، برای حمایت از توسعه دانش و تحصیل کودکان در مناطق محروم صورت گرفته است.
مؤمنی خاطر نشان کرد: بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، علاوه بر این اقدام، ساخت یک واحد آموزشی در منطقه باهوکلات شهرستان چابهار را نیز در دست اجرا دارد که در سال تحصیلی جدید پذیرای دانش‌آموزان است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۴۷۵


ارسال