سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
عصر هامون گزارش می دهد
سرگردانی 165 زائر خراسان جنوبی در فرودگاه زاهدان/ شرکت عراقی خلف وعده کرد
 
زائران عتبات عالیات خراسان جنوبی که قرار بود روز شنبه 21 مرداد با هواپیما عازم عراق شوند تا ساعت 7 و سی دقیقه امروز دوشنبه در فرودگاه زاهدان همچنان سرگردان هستند.
به گزارش عصرهامون، 158 مسافر عتبات عالیات که قرار بود ساعت 22 و 30 دقیقه روز شنبه از فرودگاه بین المللی بیرجند عازم عراق شوند پس از ساعت ها انتظار ساعت 16 روز یکشنبه 22 مرداد با اتوبوس راهی زاهدان شدند تا از فرودگاه بین المللی این شهر عازم نجف شوند.
 مسافران این پرواز  از شهرستانهای بیرجند، طبس، قاین و نهبندان هستند، این زائران قرار بود 7 مرداد عازم عتبات عالیات شوند که به علت کمبود ناوگان به 14 مرداد و بعد به 21 مرداد موکول شد.
معاون حج و زیارت خراسان جنوبی در این زمینه به خبرگزاری صدا و سیمای مرکز این استان گفته که هم اکنون از طریق سفارت و سازمان هواپیمایی کشور این موضوع پیگیری می شود.
غلامپور تاکید کرده تلاش می شود تا از طریق هواپیمای جایگزین این مسافران را عازم عتبات عالیات کنیم اما هنوز تا این لحظه نام شرکت هواپیمای جایگزین هم اعلام نشده است.
مسئول روابط عمومی فرودگاه بین المللی زاهدان در این زمینه در گفت و گو با عصر هامون گفته است این پرواز به دلیل نامعلومی در فرودگاه زاهدان فرود نیامده و شب گذشته نیز مسافران این پرواز ساعت ها در انتظار فرود این پرواز و حرکت به سمت نجف بوده اند.
حمید پارسا تاکید کرده که مسئولان حج و زیارت، فرودگاه ودیگر نهادهای مربوطه در حال تلاش برای تعیین یک پرواز جایگزین می باشند، شب گذشته و پس از ساعت ها انتظار، زائران پس از نامعلوم بودن وضعیت پرواز شرکت العراقیه به خروج از فرودگاه راهنمایی شده اند.
مسئولان حج و زیارت سیستان و بلوچستان از علت و چرایی این پرواز ابراز بی اطلاعی کردند و پاسخ اینکه چرا مسافران از خراسان جنوبی به این استان آمده و یا علت سرگردانی آنها را به عهده حج و زیارت خراسان  جنوبی انداختند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۴۱۰


ارسال