چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
گزارشی از نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در زاهدان
خرید نوشت افزار ایرانی گامی بزرگ در ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی
 
نمایشگاه پائیزه زاهدان با محوریت فروش لوازم التحریر ایرانی-اسلامی در سالن نمایشگاه های بین المللی زاهدان در حال فعالیت است.
به گزارش عصرهامون، از 19شهریورماه نمایشگاه پاییزه با محوریت فروش لوازم التحریر ایرانی-اسلامی و اقلام مورد نیاز خانواده ها در ابتدای بازگشایی مدارس در زاهدان آغاز به کار کرد و تا یک هفته مشغول به فعالیت و ارائه کالاها به مردم می باشد.
این گونه نمایشگاه ها با توجه به نیاز خانواده های دارای دانش آموز از اهمیت خاصی برخوردار هستند و براین اساس با استقبال قابل توجهی از سوی خانواده ها روبرو می شوند.
این نمایشگاه با رویکرد حمایت از تولید داخل و راهکاری مناسب برای تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.
یکی از خانواده ها که در این نمایشگاه حضور پیدا کرده بود در این زمینه گفت: اینگونه نمایشگاه ها بهترین محل برای خرید لوازم مورد نیاز دانش آموزان می باشد که همه لوازم مورد نیاز در یک محل جمع آوری و عرضه می شوند.
محمد میر در گفت و گو با خبرنگار ما در ادامه با اشاره به اینکه اخیرا عرضه کالاها در نمایشگاه ها به سمت تولیدات ایرانی سوق پیدا کرده است،  افزود: با توجه به بررسی انجام شده قیمت ها نسبتا مناسب بود و لوازم مورد نیازمان در این محل موجود بود و با توجه به ایرانی بودن اقلام عرضه شده، پیگیر بودن مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور را شاهد می باشیم.
وی ابراز امیدواری کرد: اینگونه نمایشگاه ها بیشتر از گذشته در استان برپا شود تا مردم بتوانند مایحتاج خود را از آنها خریداری کنند.
یکی دیگر از افزاد حاضر در نمایشگاه پاییزه زاهدان با تقدیر از مسئولان برای برپایی این نمایشگاه که با رویکرد تولید ملی برپا شده و دایر می باشد، گفت: مردم نباید از فرصت اینگونه نمایشگاه ها غافل شوند چرا که بهترین اجناس با بهترین کیفیت و قیمت در این غرفه ها عرضه می شود و امیدواریم برپایی اینگونه نمایشگاه ها منحصر به یک فصل نشود.
محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما این نمایشگاه را راهی به سوی تحثث حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: نظارت ها بر اجناس با توجه به قیمت گذاری های موجود در غرفه ها بسیار خوب است و باید از مسئولان تقدیر کرد.
وی بیان کرد: عرضه کالاهای ایرانی بهترین حمایت از تولید داخل است که چندی است در سیستان و بلوچستان در دستور کار مسئولان قرار گرفته است و نیاز است تداوم پیدا کند.
فعالیت 230غرفه در نمایشگاه پاییزه زاهدان
مدیر اجرایی نمایشگاه پاییزه زاهدان گفت: در این نمایشگاه، 230غرفه در حال فعالیت می باشند که 172غرفه در داخل سالن ها و 60غرفه در بیرون از سالن ها مستقر شده است.
سید حسین حسینی در گفت و گو با خبرنگار ما با تاکید بر این که عرضه تولیدات ملی در این نمایشگاه مدنظر مسئولان می باشد، افزود: در این نمایشگاه 40غرفه به ارائه لوازم التحریر ایرانی-اسلامی می پردازند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به نیاز، تعدادی از غرفه های این نمایشگاه  را برای عرضه محصولات کالاها و اقلام پرمصرف درنظر گرفته ایم.
وی ادامه داد: ما از تمامی فروشندگان تعهد گرفته ایم که تنها فروش کالاهای ایرانی را در دستور کار داشته باشند تا بدوینوسیله ضمن حمایت از تولید داخل، بتوانیم گامی هرچند کوتاه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه برداریم.
وی اضافه کرد: در سه روزی که از راه اندازی این نمایشگاه می گذرد، استقبال روز به روز درحال افزایش است و امیدواریم این روند تا روز پایانی این نمایشگاه تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۳۰۲


ارسال