چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
گلایه های دانشجویان از نحوه سرویس دهی اتوبوسرانی زاهدان
 
این روزها در حالی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی زاهدان از نحوه سرویس دهی اتوبوسرانی در مسیر خیابان مزاری به پرستار ابراز گلایه کردند که به گفته آنان اتوبوس های واحد از ساعت18 به بعد در این مسیر تردد ندارند.
به گزارش عصرهامون؛ اين روزها مردم برخی از مناطق كلان شهر زاهدان از نحوه  سرويس دهی ناوگان اتوبوسرانی گلايه دارند و اين در حاليست که تاخیر در ورود به موقع، سوار و پیاده کردن مسافر خارج از ایستگاه، ازدحام جمعیت در اتوبوس های واحد از قبیل موضوعاتی است که هر چند بارها در رسانه‌ها از قول مردم مورد انتقاد قرار گرفته است.
در روزهای اخیر نیز تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی زاهدان واقع در خیابان پرستار در تماس با این پایگاه خبری از نحوه سرویس دهی اتوبوس رانی ابراز گلایه کردند و گفتند: اکثر کلاس های دانشجویان در بعدازظهر برگزار می شود که متاسفانه اتوبوس های واحد از ساعت 18 به بعد در این مسیر تردد ندارند.
به گفته این دانشجویان وقتی از دکه و مغازه های اطراف سوال کرده بودند با این پاسخ روبرو شده اند که ناوگان حمل و نقل عمومی در این مسیر تا ساعت 18 سرویس ارائه می دهد و بعد از آن خود دانشجویان باید تاکسی گرفته یا با وسائط شخصی خود ایاب و ذهاب شان صورت گیرد.
تهمینه.ج یکی از دانشجویان این دانشگاه با اشاره به اینکه ساعت برخی از کلاس هایش تا 19:30 طول می کشد، ادامه داد: در این موقع شب که هوا تاریک است تا به منزل می رسم خانواده ام در نگرانی به سر می برند.
وی با اشاره به مسیر طولانی بین خانه و دانشگاهش گفت: مسئولان باید چاره ای بیاندیشند تا مشکل دانشجویان در این باره حل شود؛ عدم تردد اتوبوس های واحد در این مسیر یک مشکل اساسی برای ما به شمار می رود.
در این راستا در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با سید جلال بهشتی مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری زاهدان داشت وی با بیان اینکه چنین چیزی امکان ندارد، گفت: مشکل اتوبوس داریم اما اینکه سرویس دهی صورت نگیرد نه؛ این موضوع را بررسی خواهیم کرد.
وی افزود: ساعت کاری این سازمان در بحث سرویس دهی به شهروندان از ساعت 5:30 بامداد آغاز و  تا ساعت 20:30 ادامه دارد که این ساعت کاری برای کلیه خطوط به کار می رود.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۳۸


ارسال