چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
علما بیشتر از مشترکات مذاهب بگویند/ انقلاب اسلامی دین مداری را رونق داد
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت علما باید بر روی مشترکات، وحدت بیش از پیش، انسجام و جلوگیری از شبهات به فعالیت بپردازند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده در شورای قشر طلاب و علمای شیعه و سنی که در محل سالن کنفرانس بسیج طلاب و روحانیون سیستان و بلوچستان برگزار شد، با اشاره به شرایط حساس منطقه، افزود: سنگر شناسی، سخنگویی و راهبری از شاخصه های اصلی علما و روحانیون شیعه وسنی است.
وی تاکید کرد: امروزه بشریت محتاج راهبری است تا بتوانند از کنار حوادث و هیجانات موجود عبور کنند.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی پس از هزار و 400 سال با پیروی انقلاب اسلامی فضای جدیدی را در جهان به وجود آورد اما دشمن نیز سعی کرد تا با تحریم، جنگ نیابتی، و هم اکنون جلوی انقلاب اسلامی را بگیرد.
وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی دین مداری را رونق داد به طوری که در کشورهای غربی، قرآن کریم پر فروش ترین کتاب می باشد.
این مقام مسئول اظهار کرد: هم اکنون و پس از آنکه دشمن فهمید نمی تواند از طریق جنگ سخت به جمهوری اسلامی ایران ضربه ای وارد کند، جنگ نرم را در دستور کار خود قرار داد به طوری که تنها در بحش اینترنت، 3هزار سایت مختلف درحال انتشار مطالب بر ضد کشور ایران می باشد.
وی با اشاره به جریان داعش که ساخته و پرداخته دست آمریکا و صهیونیسم است تصریح کرد: داعش نتوانست هیچ منفعتی برای آمریکا دربر داشته باشد و دشمن نیز بیکار ننشسته و برای رسیدن به اهداف شوم خود دست به هرکاری می زند.
وی با اشاره به سه شاخصه اصلی علما و روحانیون تاکید کرد: علما باید با توجه به اینکه ممکن است دشمن دست به هرگونه اقدامی دست بزند، بر روی مشترکات، وحدت بیش از پیش، انسجام و جلوگیری از شبهات به فعالیت بپردازند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۲۷۰


ارسال