پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
امام جمعه ایرانشهر:
شهرداری نسبت به ساماندهی دورگردها اقدام کند/اعضای شورای شهر مغز متفکر جامعه هستند
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: شهرداری شهرستان باید نسبت به جمع آوری و ساماندهی دورگردها و دستفروشان جامعه اقدام کند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر ایرانشهر با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر مغز متفکر جامعه محسوب می شوند، افزود: رشد شهری ایرانشهر باید رشد بیشتری به خود بگیرد و تقویت مسائل زیرساختی ، مبلمان شهری و غیره در دستور کار باشد.
وی ادامه داد: با توجه به ازدیاد خودروها در سطح شهر، باید برنامه ریزی لازم در راستای روان شدن ترافیک صورت پذیردو اقداماتی نیز برای رونق گردشگری و اقتصاد مردم در دستور کار باشد.
وی تاکیدکرد: دستفروشان و دورگردها و متکدیان موجود در سطح شهر نیز باید ساماندهی شوند چرا که جلوه بدی به شهر داده اند.
وی در پایان اعلام آمادگی خود و دیگر مسئولان را برای کمک به شهرداری و اعضای شورای شهر اعلام کرد.
 نایب رئیس شورای شهر ایرانشهر نیز در این دیدار گفت: امروز مایه فخر است که در شهرستان ایرانشهر که به شهر میزبانان ولایت مزین است و مردم و مسئولین بدون در نظر گرفتن مسایل قومی و مذهبی در یک صف واحد قرار داشته ودر تمامی صحنه های اجتماعی و سیاسی حضور پررنگی دارند.
رسول بخش بامری افزود: امروز با درایت و هم فکری اعضای دوره پنجم شورای اسلامی، یکی دیگر از شهروندان ایرانشهری سکاندار شهرداری شده است تا به تواند آن طور که شایسته است به مردم این خطه از کشور خدمت کند.
وی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما بوده و آنها به پست و مسئولیتی که به امانت به عهده ما قرارگذاشته شده، اعتبار می بخشند، خاطر نشان کرد: شهرداری تنها دستگاهی است که اکثر شهروندان با آن سروکار دارند و الان نیز با توجه به شرایط جامعه سطح انتظارات مردم نیز بیشتر شده و این امر وظیفه ما را سنگین تر خواهد کرد، امیدواریم در پایان طول مدت خدمتمان بتوانیم رضایت مردم را جلب کنیم.
شهردار جدید ایرانشهر نیز در این دیدار با اشاره به وضعیت شهر نشینی در جوامع امروزی، گفت: نحوه زندگی در هر شهر و استانی بستگی به اقلیم و فرهنگ مردمان آن جامعه دارد به عنوان مثال مردمان استان ما را به مهمان نوازی می شناسند و همچنین وحدت آنها از دیگر ویژگیهای شاخص آنان است پس شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.
نوراحمد درخوش اظهار کرد: امروز شهرستان ایرانشهر در برخی از زیر ساخت ها دچار مشکل است و شهرداری به تنهایی و بدون مشارکت مردمی و دولت قادر به انجام این امورات نمی باشد، البته این امر مستلزم اعتماد سازی بین مردم است.
وی تاکید کرد: بیشترین خواسته مردم از شهرداری اجرای کارهای عمرانی و زیرساختی است و براین اساس سعی می کنیم تا در طول مدت خدمتمان، نگاهمان در بحث خدمت رسانی خصوصا در حوزه ساکن در حاشیه شهر عادلانه باشد.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۳۷۹


ارسال