سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
کسب 5رتبه جشنواره استانی ابوذر توسط پایگاه خبری عصرهامون
 
خبرنگاران پایگاه خبری عصرهامون موفق به کسب پنج رتبه در جشنواره رسانه ای ابوذر استان شدند.
به گزارش عصرهامون ، پنج رتبه از رتبه های بخش های مختلف جشنواره رسانه ای استانی ابوذر توسط خبرنگاران و عکاسان پایگاه خبری عصرهامون کسب شد.
مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان در این مراسم که در مهمانسرای سپاه سلمان برگزار شد، گفت: در دومین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر علاوه بر سازمان بسیج رسانه که متولی جشنواره محسوب می‌شود، دیگر نهادها از جمله شبکه استانی هامون، قرارگاه فضای مجازی سپاه سلمان، سازمان فضای مجازی سراج، سازمان رسانه‌ای اوج و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز همکاری داشته اند.
سرهنگ یوسف علی بیگی افزود: این جشنواره استانی در هفت بخش عکس، گزارش، خبر، یادداشت، کاریکاتور، مستند و کلیپ برگزار شده بود که به جز کاریکاتور در تمامی بخش ها آثار اصحاب رسانه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود.
وی خاطر نشان کرد: صد در صد شرکت کنندگان در این جشنواره از طریق ربات تلگرام آثار خود را ارسال کرده اند.
مسئول بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان گفت: محورهای اصلی جشنواره شامل تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، آزاداندیشی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، اقدام انقلابی و مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه بوده است.
وی افزود: امسال در مجموع 84 اثر در قالب‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از این تعداد 20 اثر در بخش خبر، 36 اثر در بخش گزارش،‌ 5 اثر در بخش یادداشت، 7 اثر در بخش مستند، 12 اثر در بخش کلیپ و 24 اثر در بخش عکس بوده است.
علی بیگی گفت: داوری این آثار توسط چهره‌های شاخص و مطرح کشوری  و استانی در تهران انجام شده و پس از داوری، 18 اثر به عنوان برگزیده معرفی و به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر کشور راه یافتند.
وی با اعلام آمادگی بسیج رسانه استان برای ارائه ایده ها و پیشنهادات در بهتر شدن برگزاری برنامه ها، خواهان نزدیکتر شدن اصحاب رسانه با بسیج رسانه شد.
شایان ذکر است در ادامه این مراسم معاون حوزه هنری انقلاب اسلامی طی سخنانی خواستار توجه بیشتر اصحاب رسانه به فرهنگ و هنر شد و در پایان از برگزیدگان هر بخش از مسابقه تجلیل شد که پنج رتبه از بخش های مختلف جشنواره توسط فعالان پایگاه خبری عصرهامون کسب شد.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۷۵


ارسال