يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بیش از 2 هزار صفحه سند در خصوص فتنه 88در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی وجود دارد.
به گزارش عصرهامون، دکتر سید حسین نقوی حسینی در مراسم گرامیداشت 9 دی در مسجد جامع زاهدان که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، افزود: فتنه 88 یکی از سخت ترین و پیچیده ترین فتنه ها علیه نظام بود، به هیچ وجه یک رقابت انتخاباتی نبود.
وی ادامه داد: عوامل داخلی که اصلا از طرح دشمنان خبر نداشتن، در فتنه 88 تمام عوامل آمریکا و منطقه آمدند، اسنادش را داریم مذاکراتش را ثبت کرده‌ایم، در کمیته سازماندهی 10 ماه قبل از انتخابات موضوع تقلب مطرح شد، فتنه 88 یک توطئه تمام عیار برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که رهبری انقلاب به پشتوانه مردم پا برهنه پیروز شدند و توطئه فتنه گران را نقش برآب کردند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی  با اشاره به وجود 2هزار سند در خصوص فتنه 88در کمیسیون امنیت ملی، تصریح کرد: در این فتنه، برخی عوامل داخلی بازیچه بودند، همه غربی ها و برخی کشورهای منطقه برای براندازی تمام عیار پای کار آمدند.
وی خاطر نشان کرد: رئیس اسبق سازمان سیا بعد از فتنه 88 گفت بعد از همه این فراز و نشیب ها پیروز واقعی رهبر ایران بود.
وی اظهار کرد: امروز دشمن در حالی طراحی فتنه های نو است، در حال حاضر نارضایتی عمومی در صدر برنامه های دشمن است و با تمام توان به میدان آمده و در این راستا باید هوشیاری و بصیرت خود را بیشتر کنیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار کرد: هرکس امروز اقدام و تصمیمی بگیرد که سبب نارضایتی مردم شود در پازل دشمن شرکت می کنند، باید به این مردم خدمت کرد، یادتان باشد برای هر پست 70 نفر شهید دادیم، بودجه ندارید؟ با مردم و ارباب رجوع با مروت برخورد کنید.
وی با بیان اینکه ایران کشور مقتدری است، گفت: ریشه‌های داعش را نظام جمهوری اسلامی ایران از ریشه کند، اگر حاج قاسم سلیمانی و ایران ریشه داعش را نخشکانده بود، امروز در کوچه و خیابان های زاهدان دنبال زن و بچه ها بودند، استکبار جهانی تفاوتی بین فارس و بلوچ قائل نیست.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، افزود: مردم سیستان و بلوچستان حافظان انقلاب هستند ما به وجودشان افتخار می کنیم، هر کس از راه امام، شهدا و ولایت عقب بماند یا حصر نشین می شود یا بست نشین، هر دو فتنه‌گر می شوند.
نهم دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گفت: 9 دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است.
عباس صفدری ادامه داد: نهم دیماه یکی از وقایع بسیار ماندگار و تاریخی انقلاب اسلامی ایران است بنا بر تعبیر و فرمایش مقام معظم رهبری یکی از قله های فراموش نشدنی و حرکتی تاریخی و برخاسته از بصیرت، شناخت موقعیت و حضور مورد نیاز و درصحنه مردم و حرکتی ارزشمند در فضای غبار آلود و حلقه ای متکی بر ایمان و اراده مردم در تاریخ ایران اسلامی است.
وی افزود: حماسه مردم در نهم دی ماه 88 عاملی بود که با دست قدرت الهی و یاری حسین ابن علی(ع) و روح ایمان و تعهد مردم بصیر و انقلابی ایران مانع نفوذ و فتنه و براندازی نظام اسلامی شد.
وی بیان کرد: بزرگداشت نهم دیماه ماه متعلق به گروه و حزب و تشکل و جریان خاصی نیست همچنان که خلق این حماسه در سال 1388 مختص گروه و جریان خاصی نبود اما قطعا برخی معاندان و باقیماندگان جریان 88 می خواهند این فتنه را در حد یک اختلاف و درگیری شخصی و حزبی و جناحی تنزل بدهند که این خود فتنه ای بزرگ و خیانتی بس بزرگتر است.
صفدری ادامه داد: نهم دیماه مقابله جریان حق با جریان باطل و نفاق و برخورد عاشوراییان با عاشورا ستیزان است، نهم دی ماه مظهر نفوذ ناپذیری ملت بصیر ایران در مقابل فتنه آمریکایی و صهیونیستی است .
وی تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تشکیل ستاد مراسم نهم دی ماه و با کمک و همیاری همه اقشار مختلف، موسسات مردم نهاد و دستگاههای اجرایی استان با مشارکت بزرگواران برنامه های مختلفی همچون نشست ها، میزگردها، محافل و نمایشگاهها و مسابقات مختلف فرهنگی و هنری در سطح استان برنامه ریزی کرده است و هفته ای تحت عنوان هفته بصیرت را تعریف کرده است که این ویژه برنامه های به خوبی در سطح استان برگزار شد.
وی در پایان از حضور علما تشییع و تسنن؛ فرهنگیان، دانشجویان؛ اقشار مختلف بسیج؛ دستگاههای امنیتی مسئولان لشکری و کشوری خانواده شهدا و جانبازان؛ هیئات مذهبی؛ اصحاب رسانه و غیره قدر دانی کرد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۴۷


ارسال