پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان:
آقای رئیس جمهور با مردم صادق باشید/گوش به فرمان رهبر بودن راهکار عبور از فتنه ها
 
کارشناس سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: رئیس جمهور و دولتمردان باید با مردم صادق باشند و سر حرف خود بایستند.
به گزارش عصرهامون، احمدعلی خسروی در جمع دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه های سیستان و بلوچستان که در محل نمازخانه مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری زاهدان برگزار شد، گفت:دولتمردان باید با مردم صادق باشند که متاسفانه این مورد در این دولت مشاهده نمی شود.
این استاد دانشگاه با اشاره به فتنه های اخیر و سال 88گفت: افرادی که بیشتر از مشکلات معیشتی مردم ب به دنبال رفع حصر هستند باید در مورد اعتراضات اخیر مردم پاسخگو باشند.
وی خاطر نشان کرد: روحانی در سال 92وعده رفع مشکلات را با انجام مذاکره با کدخدا(آمریکا)می داد که پس از سالها مذاکره تنها نتیجه اش برجام بود.
وی این استاد دانشگاه با اشاره به گفته رئیس جمهور مبنی بر حل مشکلات از روز بعد از توافق برجام، تاکید کرد: پس از برجام هیچ مشکلی از کشور حل نشد بلکه افزایش مشکلات را نیز شاهد بودیم.
وی اظهار کرد: قبل از انجام مذاکرات هسته ای، بارها رهبر معظم انقلاب به مسئولان دولت تذکر دادند که به مذاکره با مقامات آمریکایی خوش بین نیستند و با این حال بیشتر نشست های وزیر امور خارجه کشورمان با جان کری بود.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان افزود: دادن امیتاز به طرف مقابل تنها نتیجه برجام بود و برای ما نیز تنها فلج شدن صنعت هسته ای را به همراه داشت.
این کارشناس سیاسی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب راه عبور از مشکلات کشور را طی ده سال گذشته اقتصاد مقاومتی اعلام کردند و در طی این مدت سالهای متمادی را به عنوان سال اقتصاد نام گذاری کرده اند چرا که می دانستند در آینده به این مشکلات برخواهیم خورد اما در این مدت دولت مردان فعلی و گذشته هیچ اقدامی در این خصوص نکردند و حمایتی از تولید نشد.
وی بیان کرد: مقاومت در مقابل دشمن باعث به زانو درآمدن او می شود به طوری که در جریان کره شمالی می توانید ببینید هرچه آمریکا و اطرافیانش این کشور را تحریم کرد او بر قدرت موشکی خود افزود و به جایی رسید که هم اکنون مسئولان استکبار جهانی به دنبال گفت و گو و مذاکره با کره شمالی هستند و بارها این موضوع را علنی کرده اند.
این استاد دانشگاه گفت: در دهه 80دشمن به این نتیجه رسید که کشور ایران به نقطه غیر قابل برگشت رسیده و آماده مذاکره با مقامات کشور ما شد اما فتنه88 به آنها جسارت داد تا به دنبال اهدافشان باشند.
وی ادامه داد: در این میان برخی از اصلاح طلبان نیز به کنگره آمریکا نامه نوشتند که فشار را به ایران افزایش دهند تا به نتیجه برسند، اگر اصلاح طلبان جزو گروه فتنه گران نیستند باید مرزبندی خود را اعلام و از آنان جدا شوند.
خسروی با بیان اینکه  اعتراض نسبت به نتایج انتخابات حق است، خاطر نشان کرد: در فتنه سال 88 عربستان در شبکه های مجازی اقدام به فعالیت هایی بر ضد نظام ما می کند و این درحالی است که در ادبیات سیاسی آن خطه هیچ نشانی از انجام انتخابات و مشارکت سیاسی مردم نیست و نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی ما را با فعالیت های خود 8ماه در کف خیابان ها نگه داشته بود.
وی افزود: براساس نظر کارشناسان، فتنه88قابلیت براندازی چندین نظام سیاسی را داشت و سران آمریکا نیز از براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مطمئن بودند.
وی خاطر نشان کرد: در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بارها اینگونه حوادث اتفاق افتاده باید حواسمان باشد تا حق از باطل را بشناسیم.
وی تاکید کرد: پایبندی به اعتقادات و ارزشها و تبعیت از مقام معظم رهبری راهکار عبور از فتنه 88بود.
وی تاکید کرد: "روحانی با شعار تدبیر و امید به میدان آمد و پیروز شد اما این چه تدبیری است که کارد به استخوان مردم رسیده است؟" و در شرایطی که مردم دچار مشکلات معیشتی می باشند، همایش حقوق شهروندی را برگزار می کند، با سادگی و حماقت نمی توان مملکت را اداره کرد.
وی با طرح سوال "آقای رئیس جمهور چرا با مردم صادق نیستید؟" گفت: طی چند روز گذشته رئیس جمهور گفته بود که وزیر ارتباطات قول داده که سراغ فیلترینگ نرود اما نه تنها کانال ها بلکه شبکه اجتماعی تلگرام را نیز فیلتر کرد و این درصورتی است که از این نمونه وعده ها در بین سخنان دولتمردان ما زیاد وجود دارد.
وی گفت: امروز دولتمردان و خصوصا روحانی وظیفه دارند تا پاسخ اعتراض مردم را بدهند، مردم حق اعتراض قانونی را دارند اما نباید بگذریم این اعتراضات ادامه پیدا کند چرا که به خشونت کشیده خواهد شد.
وی اظهار کرد: آمریکا درحال تلاش است تا بتواند با ایجاد شکاف بین مردم و نظام دوباره باب مذاکره در خصوص قدرت موشکی ایران را آغاز کند تا با گرفتن آنها بتواند طی حمله ای به اهداف شوم خود برسند.
وی در پایان گفت: راهکار عبور از مشکلات پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب و حمایت از تولید و جلوگیری از قاچاق است.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۷۵


ارسال