چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
در خطبه های نماز جمعه سیستان و بلوچستان مطرح شد:
مقاومت تنها راه پیروزی مردم فلسطین است/ایران کانون اصلی مقاومت
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: تنها راهی که می تواند باعث پیروزی مردم فلسطین در مقابل این رژیم زورگو و کودک کش شود مقاومت است.
به گزارش عصرهامون، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان افزود: در مقابل رژیم غاصب صهیونیسم دو نگرش سازش با همراهی آمریکا و عربستان و مقاومت با حمایت ایران وجود دارد که براساس تجربه گذشته، تنها راهی که می تواند عامل پیروزی مردم فلسطین در مقابل این رژیم زورگو و کودک کش شود، مقاومت است.
وی ادامه داد: امروز به برکت تشکیل جبهه مقاومت در منطقه، ابر قدرتهای جهان در مقابل نیروی حق توان ایستادگی ندارند و شکست های سنگینی را در منطقه تجربه کرده و در آینده نیز می کنند.
امام جمعه زاهدان افزود: استکبار برای مقابله با جبهه مقاومت گروه های تکفیری به مثل داعش و طالبان را در منطقه تشکیل داد، اما باز هم این حربه دشمن در مقابل جبهه مقاومت متحمل شکست شد.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه امروز نیروهای جبهه مقاومت در تمام کشورها تشکیل شده است، گفت: ایران کانون اصلی مقاومت در برابر زیاده خواهی استکبار است.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان بیان کرد: رمز پیروزی ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس مقاومت بود، حفظ پیوستگی، اطاعت و تبعیت از رهبری، ذخیره سازی انرژی برای مقابله با دشمن و محکم کردن ارتباط با ولایت فقیه مهمترین ساختارهای مقاومت را تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه از دیدگاه امام امت، مساله فلسطین اصلی ترین و اساسی ترین مساله جهان اسلام است، تصریح کرد: مساله فلسطین در اندیشه امام از چنان جایگاه والایی برخودار بود که آن را فراتر از زمان و مکان می دید از این رو آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرد تا جهانیان برای حمایت از مردم مظلوم این کشور بپاخیزند.
وی درادامه با بیان اینکه امام امت ابدا با سازش مردم فلسطین با رژیم صهیونیستی موافق نبودند، افزود: روز قدس روزی است که باید به همه ابر قدرت ها هشدار داد که دست از زورگویی به مستضعفان بردارند، روز قدس به فرموده امام امت، روز اسلام و احیای قوانین آن در ممالک اسلامی و روز حیات دین الهی است.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان گفت: رهبر معظم انقلاب نیز به عنوان پیرو خط امام امت همواره تاکید داشتند که فلسطین تنها برای مسلمانان است و رژیم صهیونیستی باید از آن اخراج شود.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی در دوره های مختلف اقدام به اشغالگری در سرزمین فلسطین، غزه و لبنان کرده بود، خاطرنشان کرد: این رژیم تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در نبرد با مسلمانان موفق نبوده اما بعد از احیای مجدد اسلام توسط رهبر کبیر انقلاب و تشکیل جبهه مقاومت شکست های متعددی را تجربه کرده و می کند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۷۸۵


ارسال