پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان:
کشف2560 تن برنج احتکار شده در زاهدان
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان از کشف مقادیر قابل توجهی برنج احتکار شده در استان به میزان 2 هزار و 560 تن خبر داد.
به گزارش عصرهامون، حیدر میرزایی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی برنج احتکار شده در استان اظهار کرد: روز گذشته در گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همرایی نیروی انتظامی از انباری در شهرستان زاهدان مقادیری قابل توجهی برنج احتکار شده شامل 2 هزار و 560 تن کشف شد.
وی با بیان اینکه پرونده تخلفاتی در این خصوص تشکیل و در مرحله رسیدگی در شعبه تعزیرات حکومتی می باشد، گفت: در این انبار مقدار 10 تن برنج تاریخ مصرف گذشته نیز کشف شد که اقدامات رسیدگی به پرونده در این خصوص نیز در حال انجام است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در ادامه بیان کرد: در گشت مشترک دیگری مقادیر قابل توجهی آهن آلات احتکار شده با ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شده که این پرونده نیز در مرحله تکمیل تحقیقات می باشد.
وی ادامه داد: در روزهای گذشته حدود 13 تن نوشیدنی تاریخ مصرف گذشته کشف شد که متأسفانه سودجویان با جعل در تاریخ قصد عرضه در سطح جامعه را داشتند.
میرزایی با تشریح عملکرد تعزیرات حکومتی در ماه گذشته، گفت: رسیدگی به 978 فقره پرونده تخلفاتی و محکومیت 19 میلیارد ریالی نشان از جدیت تعزیرات حکومتی استان در برخورد با متخلفین است و در این راه همچنان نیاز به همیاری شهروندان و ارائه گزارشات از طریق سامانه 135 داریم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۰۷۷


ارسال