پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
در خطبه های عید سعید قربان مطرح شد
دولتمردان برای برون رفت از مشکلات تلاش کنند
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دولتمردان ما در مدیریت کشور تمام تلاش خود را به کار گیرند تا از مشکلات به سربلندی خارج شویم.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز عید قربان که در محل مصلی المهدی (عج) زاهدان برگزار شد، با بیان اینکه مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی با جدیت وارد عمل شوند، افزود: دولتمردان در مدیریت کشور تمام تلاش خود را به کار گیرند تا از مشکلات به سربلندی خارج شویم.
وی عید قربان را یکی از مهمترین اعیاد مسلمین دانست و گفت:این عید، عید بندگی، بازگشت آگاهانه و تکامل یافته معبود به خالق و تبلور از خودگذشتگی و حتی نادیده گرفتن فرزند در راه خداست.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه عید قربان بازگشت به فلسفه نفس انسانی است، ادامه داد: یکی از کارهای بسیار مهم که در عید فطر و در نماز عید قربان باید انجام دهیم گلبانگ تکبیر به صورت گویا و کوبنده و محکم است که بازتابش بتواند قلب ستم دیدگان را شاد کند و دشمنان اسلام را نابود کند.
نماینده ولی فقیه در استان در پایان خاطر نشان کرد: عید سعید قربان حاصل ایثار و از خودگذشتگی، فداکاری و مردانگی در میدان آزمایش الهی است که ابراهیم جگر گوشه اش اسماعیل را برای تقدیم به معبود به قربانگاه برد.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۳۲۸


ارسال