سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مطرح شد:
کسب رضایت مندی مردم بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: بدون تردید سرمایه بزرگی که نیروی انتظامی به دنبال آن است، کسب رضایت مندی مردم از نیروهای خدوم شان است.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز به مناسبت دومین روز از گرامیداشت هفته ناجا که با عنوان " پلیس - ​انضباط ،​ اقتدار و امنیت پایدار" نامگذاری شده بود صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، سردار مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور، سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی، سردار سعید کمیلی فرمانده مرزبانی، استاندار و شماری از مسئولان در ستاد فرماندهی انتظامی استان در زاهدان برگزار شد.

مهمترین شاخصه نیروی انتظامی تعامل با مردم است
آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در این آیین این مراسم با بیان اینکه ایجاد امنیت، حفظ و افزایش امنیت جزء وظایف پلیس است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
وی مهمترین شاخصه نیروی انتظامی را تعامل با مردم دانست و ادامه داد: نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح توانسته امنیت بسیار خوبی را برای مردم فراهم و  اعتماد مردم در زمینه برقراری امنیت را به دست آورد.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه مقوله امنیت پیوسته مورد نیاز همه جوامع است و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه می درخشد، گفت: کاری که پلیس انجام می دهد در راستای خدمت به مردم است و باید قدردان زحمات شبانه روزی این نیروی خدوم بود.

نیروی انتظامی، برای تامین امنیت ملت ایران مقتدرانه ایستاده است
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی، برای تامین امنیت ملت شریف ایران مقتدرانه ایستاده است.
سردار محمد مارانی افزود: این صبحگاه، نشان از کنار هم بودن و یکدلی نیروهای مسلح برای حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی است.
 
نیروی انتظامی به دنبال ایجاد احساس امنیت پایدار در جامعه است
سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان در ادامه این مراسم با بیان اینکه نیروی انتظامی با مشارکت مردم به دنبال ایجاد احساس امنیت پایدار در جامعه است، افزود: بدون تردید سرمایه بزرگی که نیروی انتظامی به دنبال آن است، کسب رضایت مندی مردم از نیروهای خدوم شان است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی با کمک سایر نیروهای نظامی و امنیتی به دنبال برقراری نظم، امنیت و آرامش در سطح جامعه است، ادامه داد: به مناسبت این هفته هزار و 650 برنامه در سراسر استان اجرا می شود که 148 برنامه مربوط به زاهدان است.
 وی عمده هدف ناجا در تدوین این برنامه ها را ایجاد ارتباط بیشتر با مردم دانست و ادامه داد: رتبه یک کشور در زمینه جذب و استخدام نیروی انسانی در ناجا را سیستان وبلوچستان کسب کرده است.
قنبری در ادامه سخنان خود به عملکرد 6 ماهه ناجا در استان اشاره کرد و افزود:در نیمه نخست امسال بیش از ۷۲ تن انواع مواد مخدر در استان کشف که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته از ۶ درصد افزایش برخوردار است.
وی بیان کرد: برابر ابلاغ از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی پلیس سیستان و بلوچستان در بحث پیشگیری از وقوع جرم رتبه دوم کشور را کسب کرده است که نشانگر تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با نیرو انتظامی و عزم نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرم است.
وی ادامه داد: در بخش سرقت نیز عمده سرقت ها در این استان سرقت خرد هستند بیش از ۵۰ درصد سرقت های خرد در سیستان و بلوچستان توسط معتادان صورت می گیرد.
وی گفت: در حوزه جرائم خشن برنامه ریزی خوبی داشته ایم  اطلس جغرافیای جرائم خشن را در استان آماده کرده ایم، امسال در حوزه سرقت های مسلحانه در شش ماهه اول امسال ۴۱ درصد کاهش سرقت مسلحانه داشته ایم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۷۹


ارسال