دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
20میز خدمت در سیستان و بلوچستان برگزار شد/ پاسخگویی 210مسئول و کارشناس به درخواستهای مردمی
 
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر و همزمان با سراسر کشور، 20میز خدمت در شهرهای استان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، سرهنگ مسعود پناهی در حاشیه برگزاری میز خدمت در مصلی قدس زاهدان در جمع خبرنگاران، افزود: به مناسبت ایام الله دهه فجر و همزمان با سراسر کشور، 20میز خدمت با حضور 210مدیر کل، رئیس ادارات شهرستانی و کارشناسان مربوطه در مصلی های نماز جمعه شیعه و سنی برگزار شد.

وی ادامه داد: این برنامه با هدف ارائه خدمت بی منت و پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی و همچنین پاسخگویی بی واسطه مسئولان به این مطالبات برگزار شده است.

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولین در تمام سطوح باید پاسخگوی آنها باشند، گفت: طی این برنامه، 210مسئول استانی، شهرستانی و کارشناسان دستگاه های مختلف، با حضور در این برنامه و بدون واسطه پاسخگوی ابهامات، سوالات و درخواستهای مردم بودند و برخی از دستورات نیز در محل برگزاری میز خدمت به کارشناسان مربوطه داده د و برخی نیز برای پیگیری به واحدهای مرتبط ارجاع داده شد.

وی با بیام اینکه هنوز جمع بندی نهایی از مراجعان به میزهای خدمت انجام نشده است، بیان کرد: تنها در مصلی قدس زاهدان بیش از 700نفر به مدیران استانی، شهرستانی و کارشناسان حاضر دستگاه ها مراجعه و پاسخ درخواست، ابهامات و درخواستهای خود را دریافت کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۵۹


ارسال