پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ,23 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس دفتر مقام‌معظم رهبری گفت: بنده حامل سلام‌گرم‌ رهبر معظم انقلاب به مردم‌خونگرم و ولایت مدار زاهدان هستم.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی با حضور در جمع نمازگزاران‌جمعه زاهدان اظهار کرد: اولین ماموریت بنده با حضور در این استان ابلاغ سلام گرم‌ مقام معظم رهبری به‌مردم‌خونگرم، فهیم، بصیر و ولایت مدار سیستان وبلوچستان است.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه یکی از آثار و برکات انقلاب اسلامی است افزود: احیای ارزش های فراموش شده یکی از کارهایی است که در خطبه های‌نمازجمعه به آن پرداخته می شود و آنچه از تریبون نماز جمعه اعلام خواهد شد پیرامون مبانی اسلامی و اعتقادی، تذکر مسائل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی روز است که مردم باید اطلاع داشته باشند.

 وی تاکید کرد: نماز جمعه جایگاه والایی دارد و در همین راه علما و ائمه جمعه گرانقدری شهید شده اند که شهید مدنی از جمله این افراد است.

وی با اشاره به شخصیت نماینده ولی فقیه جدید استان سیستان وبلوچستان بیان کرد: حجت الاسلام محامی چهره ای شناخته شده، پر سابقه، مبارزه و فاضل است که مسئولیت‌های زیادی در دوران زندگی خود چه در ایران و چه در خارج از کشور به سرانجام رسانده است.

وی با اشاره‌ به حضور پرشور مردم در مناسبت های ملی و مذهبی و عرصه های مهم سیاسی کشور خاطرنشان کرد: مردم ایران در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران علیرغم وجود برف و باران در بسیاری از نقاط کشور اما باز هم‌با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن حمایت خود از نظام و ولایت فقیه را اعلام‌کردند.

وی ادامه داد: مردم شیعه و سنی سیستان وبلوچستان هم در راهپیمایی امسال حضور بسیار چشمگیری داشتند که مقام‌معظم رهبری نیز همواره به این استان نگاه و توجه ویژه ای داشته و دارند.

به گزارش میدانی عصرهامون؛ نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان به همراه استاندار و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای زاهدان اولین روز کاری خود را با تجدید میثاق با آرمان‌های امام و شهدا آغاز کرد.

بر همین اساس، مردم‌ولایت مدار نیز از ساعتها قبل با حضور در خیابان آزادی زاهدان، امام‌جمعه جدید و جوان خود را با سلام‌و صلوات و شعارهای "نماینده رهبری به شهر ما خوش آمدی" تا محل مصلی قدس بدرقه کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۳۳۶


ارسال